Sterling do Omalleya skończ udawać

Aljamain Sterling do Seana O’Malleya: „Skończ udawać, że rozdajemy karty! Walczysz raz na rok…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 maja 2023

Aljamain Sterling nie jest zadowolony z ostatnich wypowiedzi Seana O’Malleya. Sugar powiedział, że nie widzi problemu w tym by Sterling przygotował się w ciągu czterech miesięcy do walki i zasugerował przy tym, że Israel Adesanya stoczył cztery walki w ciągu roku. Aljo szybko odpowiedział na te zarzuty.

Aljamain Sterling i Sean O’Malley mają się zmierzyć na sierpniowej gali UFC 292 w Bostonie. Mistrz kategorii koguciej odpowiedział na zarzuty stawiane przez Seana O’Malleya. Sterlingowi wyraźnie nie spodobała się opinia pretendenta do pasa UFC i skomentował ją w mocnych słowach:

„Po pierwsze głupcze to nie nauka, a matematyka. Pewnie o tym zapomniałeś bo wyrzucili cię z liceum albo wypaliłeś tyle zioła, że po prostu zapomniałeś różnicę między nauką, a matematyką. Nie pojawię się 19 sierpnia dla ciebie, ani dla fanów, ani dla siebie. Skończ udawać, że rozdajemy karty bo nie robimy tego ani ty ani ja. Będę tam bo Dana White szykuje pokaźny czek, proste! Wskazałeś czas między walkami, że 97 dni to cztery miesiące? Z tego co pamiętam to bliżej temu do trzech miesięcy, ale pewnie policzyłeś to jakoś po swojemu.”

Później Sterling odniósł się do tego, że O’Malley zasugerował małą aktywność mistrza w porównaniu do Israela Adesanyi, mistrza kategorii średniej:

„Tak jak napisałeś Israel walczył cztery razy w ciut ponad rok czasu, a ile razy ty walczyłeś? Czekaj w Abu Dhabi walczyliśmy na tej samej karcie, to było w październiku 2022 roku. Ja walczyłem trzykrotnie w ciągu 13 miesięcy, a ty? Walczyłeś raz, wow to bardzo imponujące. Jesteś niesamowity, pewnie wielu mówi: jak dorosnę, chcę być taki jak Sean, wygrywać z zawodnikami z TOP 5 (sarkazm).”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments