Alex Volkanovski Robert Whittaker WWE UFC

Alex Volkanovski i Robert Whittaker pojawili się w studiu TV przebrani za gwiazdy WWE! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 kwietnia 2023

Alex Volkanovski i Robert Whittaker, dwie gwiazdy australijskiej sceny MMA najwyraźniej mają duże poczucie humoru. Zawodnicy pojawili się bowiem w studiu stacji FOX Sports przebrani za Steve’a Austina i Hulka Hogana celebrując w ten sposób połączenie UFC z WWE.

Spółka „matka” organizacji UFC, czyli firma Endeavor dokonała zakupu pro-wrestlingowej organizacji WWE. Według informacji obie organizacje znajdą się teraz w specjalnie stworzonej nowej spółce sportowo-rozrywkowej. UFC połączy się z WWE i stworzy jedną spółkę!

W sieci pojawił się raport finansowy przedstawiający aktualną sytuację UFC i WWE. Zarówno najsilniejsza liga MMA jak i najbardziej rozpoznawalna organizacja pro-wrestlingu notują ogromne przychody, które po połączeniu sił powinny jeszcze wzrosnąć. Ogromne przychody UFC i WWE! Mamy raport finansowy!

Do małego świętowania tego faktu doszło w australijskim studiu stacji FOX Sports, w którym pojawili się Alexander Volkanovski i Robert Whittaker. Zawodnicy przebrali się za „Stone Cold’a” Steve’a Austina oraz Hulka Hogana.

Whittaker naśladował Hogana mówiąc: „Bracie chcę byś mnie słuchał, posłuchaj mnie dobrze. Bracie, kiedy do ciebie mówię spójrz mi w oczy. Ja już jestem w WWE!”

Volkanovski dodał: „To ostateczne stwierdzenie ponieważ Stone Cold i Hulk tak powiedzieli!”

Zawodnicy wprawili w niezły ubaw dziennikarza prowadzącego studio, a jesteśmy przekonani, że zarówno fani MMA i wrestlingu na całym świecie także się uśmiechnęli oglądając video.

Zostaw ocenę
0
0