Alex Pereira trenuje na łonie natury UFC 291 video

Alex Pereira trenuje na łonie natury przed walką z Janem Błachowiczem na UFC 291 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lipca 2023

Alex Pereira na gali UFC 291 zmierzy się z Janem Błachowiczem. Brazylijczyk wylądował już w Salt Lake City gdzie przechodzi aklimatyzację i odbywa treningi na łonie natury. Poatan podobnie jak Polak także postawił na pracę nad wydolnością i treningi na świeżym powietrzu.

Wczoraj informowaliśmy was o tym, że Jan Błachowicz dotarł już do Salt Lake City i wykorzystuje okoliczne szczyty górskie do treningu i pracy nad poprawą wydolności. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Jan Błachowicz przed UFC 291 w Salt Lake City: „Trzeba dostosować organizm do tej wysokości”

W nocy czasu polskiego w sieci pojawiło się nagranie na oficjalnym kanale Alexa Pereiry na youtube. „Poatan” także przebywa już w Salt Lake City i podobnie do Polaka również korzysta z pięknych okolic przyrody. Pereira trenuje w towarzystwie Glovera Teixeiry, który w przeszłości wygrał z Błachowiczem i odebrał Jankowi mistrzowski tytuł.

29 lipca przekonamy się, który z byłych mistrzów UFC przygotował się lepiej do UFC 291. Być może stawka walki zostanie podniesiona, gdyż Jamahal Hill nabawił się kontuzji. Amerykanin zwakował pas mistrzowski i niewykluczone, że Dana White podejmie decyzję o awansowania rangi walki Błachowicz vs. Pereira do miana pojedynku mistrzowskiego.

Trening Alexa Pereiry możecie zobaczyć poniżej:

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments