Jan Błachowicz UFC trening Salt Lake City

Jan Błachowicz przed UFC 291 w Salt Lake City: „Trzeba dostosować organizm do tej wysokości”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 lipca 2023

Jan Błachowicz przebywa w Salt Lake City w stanie Utah, gdzie w nocy z 29 na 30 lipca stoczy pojedynek z Alexem Pereirą na UFC 291. Polak korzysta z pięknych okolic miasta, wspina się po górach i zwiedza urokliwe jeziorka. Wszystko po to by odpowiednio dostosować się do panujących warunków.

Jan Błachowicz jest zawodnikiem, który lubi spędzać czas w górach. Były mistrz kategorii półciężkiej przed wylotem do USA zakończył część obozu przygotowawczego w Polsce właśnie obozem w górach. Teraz przed galą UFC 291, Polak korzysta z pięknych okolic miasta Salt Lake City by odpowiednio się zaaklimatyzować, a także poprawić wydolność organizmu przed pojedynkiem z Alexem Pereirą.

Jan Błachowicz zamieścił w sieci zdjęcie z jednej z wycieczek poza miasto. Polak napisał:

„Trzeba porządnie przepalić płuca i dostosować swój organizm do tej wysokości.
Zostały 2 tygodnie do UFC 291!”

Nim Jan Błachowicz wejdzie ponownie do octagonu UFC czeka nas walka innego z wysoko notowanych Polaków. Już w sobotę 22 lipca Marcin Tybura wystąpi w main evencie gali UFC w Londynie. Informację o transmisji znajdziecie poniżej.

Gdzie oglądać UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura?

Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 lipca o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 22 lipca.

Data: 22 lipca, sobota
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Ilość walk: 15
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 22 lipca
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments