odzimkowski znokautował bueno ksw 88

Albert Odzimkowski brutalnie znokautował Jorge Bueno na XTB KSW 88 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

Albert Odzimkowski i Jorge Bueno zmierzyli się w siódmej walce gali XTB KSW 88 w Radomiu. Faworytem tego starcia był walczący przed własną publicznością Odzimkowski. Jaki był wynik walki Odzimkowski – Bueno?

Albert Odzimkowski na gali XTB KSW 88 miał zmierzyć się z Nemanją Nikoliciem. Uderzacz z Serbii doznał jednak kontuzji i wycofał się z udziału w gali KSW w Radomiu. W miejsce Nikolicia do rozpiski wskoczył Jorge Bueno.

Wszechstronny Brazylijczyk ma więcej atrybutów ku temu by sprawić problemy Albertowi Odzimkowskiemu jednak Radomianin zapowiada wygraną przed własną publicznością. Jaki był wynik walki Odzimkowski – Bueno?

Galę XTB KSW 88 obstawisz u polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka.

XTB KSW 88: Odzimkowski vs. Bueno – wynik, relacja

Low kick Polaka jednak Bueno odpowiada ciosami. Podwójny lewy Polaka, który Jorge Luiz Bueno skontrował. Kolejne potężne kopnięcie Alberta Odzimkowskiego. Brazylijczyj odpowiada kombinacją bokserską. Bardzo mocna wymiana ciosów. Wygląda na to, że Odzimkowski doznał urazu prawej nogi. Mimo to Polak kontynuuje ataki kopnięciami i wyprowadza serię ciosów. Bueno się broni i kontruje pięściami. Brazylijczyk idzie po nogę w parterze. Polak stara się ustabilizować pozycję i wyprowadza krótkie ciosy z góry. Jorge Bueno nawet jeśli przyjmuje ciosy to stara się skręcać i szukać poddań. Na ten moment jednak walka przebiega pod dyktando Odzimkowskiego. Ładna praca z góry w wykonaniu Radomianina. Albert Odzimkowski chciał wejść w dosiad jednak Brazylijczyk się wybronił. Polak kończy rundę trzema mocnymi ciosami. Runda 10:9 dla Odzimkowskiego.

Odzimkowski rozpoczyna drugą rundę od mocnego low kicka na nogę wykroczną rywala. Ładny lewy w wykonaniu Brazylijczyka, który przechwycił też nogę Polaka i chciał przenieść walkę na matę. Nic z tego, gdyż Albert świetnie się wybronił. Doskonała akcja Odzimkowskiego, który wszedł w rywala ciosami, zamknął go na siatce i zaczął wypuszczać uderzenie za uderzeniem, aż w końcu potężnym prawym ustrzelił Bueno który padł na deski. Polak dobił jeszcze rywala ciosami w parterze, ale nie były już one potrzebne.

Albert Odzimkowski znokautował Jorge Bueno w drugiej rundzie

Video z nokautu znajdziecie poniżej

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments