aj mckee wygrana

AJ McKee po gali Rizin vs. Bellator: „Panie, ale to była frajda. Chcę walczyć o pas Rizin!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 stycznia 2023

AJ McKee były mistrz organizacji Bellator w kategorii piórkowej zwyciężył w walce wieczoru sylwestrowej galii w Japonii. McKee pokonał w main evencie Roberto Satoshiego Souzę. Pojedynek przed japońskimi fanami dał Amerykaninowi wiele radości i McKee tuż po gali powiedział dziennikarzom, że chce walczyć o mistrzowski pas Rizin.

AJ McKee z powodzeniem skorzystał z możliwości wyprowadzania ataków soccer kickami i stompami. Dla McKee walka w Japonii miała wielkie znaczenie, gdyż w przeszłości jego ojciec Antonio McKee został znokautowany na sylwestrowej gali Dream 18 w 2012 roku.

AJ po gali wypowiadał się o walce w samych superlatywach, zawodnikowi Bellatora przypadły do gustu nie tylko zasady, ale również liczba publiczności na trybunach i atmosfera.

„Panie, ale to była frajda. Nie wiem czy te soccer kicki to coś co jestem w stanie robić w każdej walce, ale przyznam, że bardzo mi się to podobało. Mam nadzieję, że będzie mi dane zawalczyć tu jeszcze w przyszłości. Mam nadzieję, że oficjelom i kibicom RIZIN podobało się show jakie zrobiłem w ringu. Mam nadzieję, że zostanę ponownie zaproszony do udziału w gali, chcę walczyć o pas! To była jedna z najlepszych hal w jakich walczyłem, miejsce jest po prostu fenomenalne, dla mnie to zaszczyt być tutaj, szczerze słyszałem wiele wspaniałych historii na temat Saitamy i miałem okazję oglądać wiele pojedynków, do których doszło tutaj w przeszłości. Musiałem przywrócić honor rodzinie McKee, 10 lat temu mój ojciec przegrał tu przez nokaut, złamał kość oczodołu, dlatego musiałem dać z siebie wszystko.”

Zostaw ocenę
0
0