ahmed vila vs kacper formela na xtb ksw 94 w ergo arenie

Ahmed Vila vs Kacper Formela na XTB KSW 94 w Ergo Arenie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 kwietnia 2024

Kacper Formela niedawno podpisał kontrakt z KSW, a już poznaliśmy termin jego debiutu i nazwisko rywala. 11 maja, Formela zmierzy się z Ahmedem Vilą na XTB KSW 94.

Kacper Formela po serii ośmiu zwycięstw był wolnym zawodnikiem. Reprezentant Mighty Bulls otrzymał wiele ofert, choć ta wymarzona najpierw odkładana w czasie ostatecznie nie przyszła.

Formela nie chciał dłużej czekać na ruch ze strony UFC i postanowił zakotwiczyć w KSW. Podczas gali KSW 93 w Paryżu pojawiła się grafika, która ujawniła termin debiutu oraz nazwisko rywala Formeli.

11 maja na XTB KSW 94 w Trójmieście, Formela zmierzy się z Ahmedem Vilą. Pojedynek zakontraktowano oczywiście w limicie kategorii piórkowej.

Bośniak jest niepokonany od sześciu walk i zaprezentował się z dobrej strony w debiutanckiej walce z Łukaszem Charzewskim. Vila dobrze spisuje się zarówno w stójce jak i w parterze, więc może stanowić ciekaw wyzwanie dla Formeli, który w swoich dwóch ostatnich pojedynkach z Kazachami na własne życzenie pakował się w tarapaty.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments