adrian bartosiński vs andrzej grzebyk 2 ksw 94 ergo arena

Adrian Bartosiński vs Andrzej Grzebyk 2 – hitowa walka wieczoru gali XTB KSW 94!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 marca 2024

Adrian Bartosiński i Andrzej Grzebyk staną do rewanżu na gali XTB KSW 94. Federacja KSW ogłosiła przed momentem hitową walkę wieczoru wydarzenia, które odbędzie się 11 maja.

Niepokonany Adrian Bartosiński (14-0) da szansę rewanżu Andrzejowi Grzebykowi (21-6). Do walki Bartosiński vs Grzebyk 2 dojdzie w sobotę 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Starcie Adrian Bartosiński vs Andrzej Grzebyk 2 będzie walką wieczoru wydarzenia. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski KSW w kategorii półśredniej.

Adrian Bartosiński i Andrzej Grzebyk starli się po raz pierwszy w lutym roku 2022. Pojedynek, do którego doszło podczas gali KSW 67, rozstrzygnął się na początku drugiej rundy. Po mocnym ciosie Andrzeja Grzebyka Bartosiński upadł na matę, ale tam sytuacja się błyskawicznie odwróciła, Adrian złapał nogę Andrzeja i zmusił go do poddania się.     

Po walce z Grzebykiem Bartosiński kontynuował swój tryumfalny marsz przez wagę półśrednią. Najpierw rozbił przed czasem Krystiana Kaszubowskiego, a następnie znokautował w pierwszej rundzie Artura Szczepaniaka i wywalczył mistrzowski tytuł. „Bartos” walczył ostatni raz w grudniu roku 2023, kiedy to stanął do rywalizacji w obronie pasa z podwójnym mistrzem KSW Salahdine’em Parnasse’em. Starcie rozegrało się na dystansie pięciu rund i Bartosiński wyszedł z niego jako zwycięzca. Adrian Bartosiński cały czas pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Wygrał czternaście pojedynków, dwanaście z nich skończył przed czasem, a siedem razy zwyciężał już w pierwszej rundzie.

Andrzej Grzebyk jest dziś na fali trzech wygranych z rzędu. Zaraz po walce z Bartosińskim przegrał z Tomaszem Romanowskim. W następnej walce wrócił jednak na drogę zwycięstw i szybko znokautował Otona Jasse. W kolejnym pojedynku rozprawił się z Brianem Hooiem, a w ostatniej walce sile jego umiejętności uległ Madars Fleminas. Andrzej słynie ze swojego efektownego stylu walki, który niezależnie od wyniku, zawsze gwarantuje emocje w klatce. Grzebyk najczęściej nokautuje swoich rywali. W ten sposób wygrał już dwanaście razy. Trzy razy natomiast zdobywał zwycięstwo przez poddanie. W okrągłej klatce Grzebyk stoczył już osiem pojedynków.

Walkę Bartosiński vs Grzebyk 2 można obstawić u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

TYPYKURSYBUKMACHER
Adrian Bartosiński1.48FORTUNA
Andrzej Grzebyk2.67FORTUNA

Kto wygra rewanż Bartosiński czy Grzebyk?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments