Adam Soldaev trochę krwi rozlejemy

Adam Soldaev przed KSW Colosseum 2: „Trochę krwi rozlejemy, więc musicie tam być!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2023

Adam Soldaev na gali KSW Colosseum 2 zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Będzie to zapewne wewnętrzna rozgrywka wysoko notowanych piórkowych o status kolejnego pretendenta. Soldaev zamieścił w ostatnich dniach trzyciekawe wpisy na instagramie.

Wczoraj federacja KSW oficjalnie ogłosiła pojedynek pomiędzy Danielem Rutkowskim, a Adamem Soldaevem do którego dojdzie 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Pierwszą video zapowiedź możecie zobaczyć tutaj. Daniel Rutkowski vs. Adam Soldaev na KSW Colosseum 2 [VIDEO].

Adam Soldaev w ostatnich dniach zamieścił trzy wpisy na instagramie, w których nawiązywał do wielkiego wydarzenia jakim będzie gala KSW Colosseum 2.

Najpierw zawodnik WCA Fight Team zamieścił w sieci wpis:

„Scenariusz już ułożony.”

Najwyraźniej informując o tym, że kontrakt na walkę został podpisany, a stary budynek w tle miał zapewne nawiązywać do „czasów”, w których gladiatorzy mierzyli się w koloseum.

Następnie Soldaev wczoraj opublikował wpis o treści: „Spektakl czas zacząć”, oczywiście dodając dopisek, że zobaczymy go w akcji na Stadionie Narodowym.

Trzeci wpis pojawił się w relacji zawodnika, gdzie Adam opublikował zdjęcie z Danielem Rutkowskim i napisał: „Trochę krwi rozlejemy, więc musicie tam być!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments