adam kownacki zdemolowany w pierwszej rundzie video

Adam Kownacki zdemolowany w 1 rundzie! Meyna zasypał rywala gradem ciosów! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 03 marca 2024

Adam Kownacki nie zaliczył do udanych powrotu do ringu. Kownacki został totalnie zdemolowany w pierwszej rundzie walki. Kacper Meyna zasypał rywala gradem ciosów.

Kacper Meyna nie dał Adamowi Kownackiemu najmniejszych szans na gali w Koszalinie. Kownacki przegrał przez TKO już w pierwszej rundzie walki!

Kacper Meyna w pewnym momencie rozpuścił ręce i zasypał rywala prawdziwym gradem ciosów. Kombinacje prawy-lewy raz po raz zasypywały Kownackiego, który zapisał na swoim koncie piątą porażkę z rzędu!

Dla Kacpra Meyny wygrana w Koszalinie oznaczała nie tylko dołożenie siódmej wygranej do doskonałej serii zwycięstw, lecz także zgarnięcie wakującego pasa Mistrza Polski w kategorii ciężkiej.

Nagrania z finałowymi momentami walki możecie zobaczyć poniżej. Kacper Meyna po prostu nie dał Adamowi Kownackiemu szans na obronę, a sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko przerwać pojedynek.

Zostaw ocenę
21
10
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
1 miesiąc temu

Wp…dol był w jedną stronę. Szkoda Adama

Adam
1 miesiąc temu

Kownackiego nie powinien żaden lekarz dopuścić do walki on nie potrafi się już od jakiegoś czasu skupić i ma problem z głową co widać w wypowiedziach. Kasa musi się zgadzać.