Cub Swanson vs Hakeem Dawodu UFC

40-letni weteran Cub Swanson zmierzy się w sierpniu z młodszym i mniej doświadczonym Kanadyjczykiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 czerwca 2023

Cub Swanson stoczy swój pierwszy pojedynek w UFC w 2023 roku na sierpniowej gali w Las Vegas. Amerykanin powróci do octagonu 12 sierpnia na mniejszym wydarzeniu w UFC Apex. Niespełna 40-letni weteran zmierzy się z Hakeemem Dawodu.

Cub Swanson w 2022 roku wszedł do octagonu tylko raz i wiele wskazuje na to, że w tym roku sytuacja może być podobna. Amerykanin, który będzie w tym roku świętował 40 urodziny zbliża się powoli do końca kariery, a kto wie czy nie zdecyduje się zakończyć jej właśnie na gali w Las Vegas.

Oczywiście wiele będzie tutaj zależało od wyniku. Swanson zmierzy się bowiem z osiem lat młodszym Hakeemem Dawodu, który reprezentuje Kanadę. Zawodnik z Palm Springs będzie miał zatem przewagę doświadczenia po swojej stronie jednak „Mean” będzie chciał pokonać Amerykanina i zebrać najcenniejszy skalp w dotychczasowej karierze.

Swanson i Dawodu zmierzą się 12 sierpnia na kolejnej gali UFC w Las Vegas. Main eventem tego wydarzenia będzie pojedynek Rafaela dos Anjosa z Vicente Luque.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments