zawodnik ufc porwał i torturował wloskiego biznesmana

Zawodnik UFC porwał i torturował włoskiego biznesmena. Jest oświadczenie organizacji!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 września 2023

Złe informacje dotarły do nas zza oceanu. Organizacja UFC opublikowała oficjalne oświadczenie po tym jak media w Tajlandii podały, że zawodnik najlepszej ligi MMA na świecie uczestniczył w porwaniu i torturowaniu włoskiego biznesmena!

Khusein Askhabov, pochodzący z Czeczenii zawodnik organizacji UFC, miał wraz ze swoim bratem oraz kilkoma kompanami porwać oraz torturować włoskiego biznesmena w tajskim mieście Phuket. Bracia Askhabov chcieli wymusić na mężczyźnie by ten wypłacił im ogromną sumę pieniędzy. Mężczyźni zamieszani w „akcję” zostali aresztowani i postawione im zostaną zarzuty porwania, tortur oraz wymuszenia.

Na oficjalnej stronie organizacji UFC możemy przeczytać, że przedstawiciele firmy zdają sobie sprawę z zarzutów jakie otrzymał Khusein Askhabov. Aktualnie organizacja zbiera kolejne informacje w sprawie Czeczena natomiast nie zamierza na ten moment podejmować żadnych wiążących decyzji i poczeka na wynik procesu sądowego.

Podjęto jednak decyzję o tym, aby zdjąć Askhabova z rozpiski gali UFC Vegas 80, na której miał zmierzyć się z Danielem Pinedą. Na ten moment nie wiadomo kto zastąpi Czeczena w karcie walk gali w Vegas.

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – gdzie oglądać?

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 17 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 17 września.

-=> Transmisja z Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Oglądaj za darmo!

Data: 17 września, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 17 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 17 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj Noche UFC! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments