Strefa Fana KSW Colosseum 2

XTB KSW Colosseum 2: Strefa Fana – kiedy i gdzie?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2023

Tradycyjnie już przed galami federacji KSW także i tym razem przed eventem XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się Strefa Fana. Kiedy i gdzie będzie można spotkać największe gwiazdy organizacji?

Strefa Fana to dodatkowe wydarzenie, które niezmiennie towarzyszy wielkim eventom federacji KSW. Także i tym razem przed galą XTB KSW Colosseum 2 w okolicach Stadionu Narodowego będzie można spotkać się z największymi gwiazdami KSW i poprosić o autograf i wspólną fotkę.

Znając właścicieli Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego w Strefie Fana pojawią się też zapewne goście specjalni. Na pewno w Strefie Fana pojawi się także kilku bohaterów drugiej edycji Colosseum.

-=> XTB KSW Colosseum 2 – nowa zapowiedź! Zaczynamy Fight Week!

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Strefa Fana KSW Colosseum 2 – kiedy i gdzie?

Strefa Fana rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 12:00 i będzie 'otwarta’ dla kibiców do godziny 19:00. Strefa zostanie tym razem ulokowana na Błoniach przy Stadionie Narodowym, w pobliżu bramy numer 1.

Data: 3 czerwca, sobota
Lokalizacja: Błonia przy Stadionie Narodowym, Brama Nr 1, Warszawa
Start Strefy Fana: 12:00

Więcej informacji na temat Strefy Fana wkrótce!

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments