XTB KSW Colosseum 2. Mańkowski typuje Pudzianowski vs Szpilka: „Może zaskoczyć i w tej płaszczyźnie”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 22 maja 2023

Były mistrz KSW Borys Mańkowski zabrał głos w sprawie pojedynku Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim, do którego dojdzie 3 czerwca podczas gali Colosseum 2.

Już za niecałe dwa tygodnie zobaczymy emocjonującą konfrontację byłego strongmana z pięściarzem, który zamienił ring na klatkę MMA. Dużym faworytem tego zestawienia jest Pudzianowski, który ma znacznie większe doświadczenie od „Szpili”.

Mańkowski typuje Pudzianowski vs Szpilka

O pojedynek ten zapytany został Mańkowski, który 6 lat temu sam miał okazję walczyć na Stadionie Narodowym. Wytypował podobnie jak inny zawodnicy czy osoby ze świata MMA. Wskazał przewagę Szpilki w stójce oraz Pudzianowskiego w parterze.

W ostatniej rozmowie z fansportu.pl zaznaczył jednak, że w małych rękawicach również i „Dominator” jest w stanie ustrzelić byłego pięściarza:

– Bardzo lubię jednego i drugiego. To jest chyba proste. Jak Mariusz będzie w stanie wywracać, to wtedy Mariusz. Jeżeli Artur będzie utrzymywał walkę w stójce to raczej Szpilka. Chociaż w boksie różnie. Nawet jeśli chodzi o samą płaszczyznę bokserską. W MMA są małe rękawice, w boksie duże. To dużo zmienia w obronie.

– Plus w boksie jest o wiele krótszy dystans, w K-1 i kickboxingu jest trochę większy, a w MMA największy. Tutaj czasem Mariusz może zaskoczyć i w tej płaszczyźnie. Ma z czego uderzyć, są małe rękawiczki i czasami blok może nie wystarczyć. Co innego, kiedy rękawica jest duża, bokserska i możesz zgarnąć cios na gardę. Tutaj czasem może się coś przedrzeć.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments