ważenie przed KSW Colosseum 2

XTB KSW Colosseum 2 – kiedy i gdzie odbędzie się ważenie?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2023

Gala XTB KSW Colosseum 2 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia? Czy na ważenie będzie darmowy wstęp? Czy ważenie przed galą KSW będzie transmitowane?

Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już w sobotę 3 czerwca. Nim zawodnicy zameldują się w okrągłej klatce federacji KSW będą musieli przejść przez żmudny proces zbijania wagi, aby zmieścić się w zakontraktowanych limitach wagowych.

Wielu fanów uwielbia ceremonię ważenia, która zwykle przynosi dodatkowe emocje i podkręca atmosferę przed galą. Kiedy zatem na wadze staną Mamed Khalidov, Scott Askham, Marian Ziółkowski, Salahdine Parnasse i pozostali uczestnicy drugiej gali Colosseum?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – nowa zapowiedź! Zaczynamy Fight Week!

Nim przejdziemy do szczegółowych informacji na temat ceremonii ważenia przypominamy gdzie można wykupić dostęp do transmisji z gali, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kiedy i gdzie odbędzie się ważenie – XTB KSW Colosseum 2

Ważenie przed galą XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się w piątek 2 czerwca w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie o godzinie 18:00. Jeszcze przed ceremonią ważenia, bo już o godzinie 16:50 odbędzie się sesja Q&A z gościem specjalnym. Wstęp na całe wydarzenie będzie darmowy.

Ceremonie ważenia organizowane na Bemowie zwykle cieszą się ogromnym zainteresowaniem, więc jeśli planujecie wybrać się do Amfiteatru to najlepiej być na miejscu już 30-60 minut przed rozpoczęciem sesji Q&A!

Data: 2 czerwca, piątek
Lokalizacja: Amfiteatr Bemowo, Warszawa
Start wydarzenia: 16:50
Start ceremonii ważenia: 18:00
Transmisja: KSW

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments