WYDARZENIE Las Vegas, USA, 13 kwietnia, 22:00

UFC 300: Pereira vs. Hill

13 kwietnia odbędzie się jubileuszowa gala UFC 300. W walce wieczoru zmierzą się Alex Pereira i Jamahal Hill, stawką starcia będzie pas kategorii półciężkiej. W co-main evencie o pas dywizji słomkowej zawalczą Chinki Zhang Weili i Yan Xiaonan. W karcie walk także pojedynki Gaethje vs. Holloway, Oliveira vs. Tsarukyan oraz Prochazka vs. Rakić.
ufc 300 alex pereira vs jamahal hill karta walk transmisja news

GDZIE OGLĄDAĆ?

W nocy z soboty na niedzielę 14 kwietnia odbędzie się gala UFC 300. Gdzie oglądać Pereira vs. Hill? O której transmisja z gali UFC 300? Podpowiadamy gdzie będzie dostępna darmowa transmisja i stream online.

Organizacja UFC przygotowała fenomenalną kartę walk na jubileuszowe wydarzenie UFC 300. Do octagonu wejdzie mnóstwo największych gwiazd najlepszej ligi MMA na świecie. Fani zobaczą elektryzujące starcie Pereira vs. Hill o pas kategorii do 93 kilogramów, a także bitkę o pas BMF między Justinem Gaethje, a Maxem Hollowayem.

Gala UFC 299 będzie transmitowana przez legalnego polskiego bukmachera SUPERBET i będzie dostępna za darmo dla wszystkich, którzy dokonali rejestracji na SUPERBET.

UFC 300: Pereira vs. Hill – gdzie oglądać?

Transmisja z gali UFC 300 odbędzie się w sobotę 13 kwietnia. Transmisja z karty wstępnej rozpocznie się w niedzielę 14 kwietnia o 00:00. Transmisja z głównej karty walk rozpocznie się o godzinie 04:00 w niedzielę 14 kwietnia.

Data: 14 kwietnia, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 00:00, niedziela 14 kwietnia
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 14 kwietnia
TransmisjaSUPERBET
Stream online:SUPERBET

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO