Wojsław Rysiewski o przyszłości Leo Brichty w KSW: „To był dla niego wymagający rok…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 października 2023

Wojsław Rysiewski wypowiedział się na temat przyszłości Leo Brichty w federacji KSW. Dyrektor sportowy powiedział, że jego zdaniem to był trudny i wymagający rok dla utalentowanego Czecha i teraz trzeba podejść do tematu na spokojnie.

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie długiej rozmowy nie mogło zabraknąć pytania dotyczącego Leo Brichty. Utalentowany Czech był głównym bohaterem gali KSW 87 w Trzyńcu. Brichta pokonał Romana Szymańskiego i udowodnił swą sportową, a także marketingową wartość, gdyż po wygranej Leo hala Werk Arena wybrzmiała gromkim aplauzem.

Co na temat przyszłości zawodnika powiedział dyrektor sportowy KSW. Jak Wojsław Rysiewski zareagował na informację o tym, że Czech rozważa skupienie się na prowadzeniu podcastów i działalności na youtube?

Wojsław Rysiewski o przyszłości Leo Brichty w KSW

„Myślę, że na spokojnie. Porozmawiamy też z nim, z jego managerem. Na pewno to był dla niego też wymagający rok. Wracał do takiego poważnego MMA po dłuższej przerwie, po problemach kontraktowych z Oktagonem. Przesunięta walka, debiut na narodowym, teraz walka przed własną publicznością. Myślę, że musiał spuścić z siebie sporo pary i takiej presji z siebie. Ja jestem spokojny i myślę, że na początku przyszłego roku zobaczymy go w klatce.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments