Wiktoria Czyżewska KSW treningi USA

Wiktoria Czyżewska trenuje w American Top Team!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 czerwca 2023

Wiktoria Czyżewska wyleciała na Florydę i rozpoczęła treningi w American Top Team. Młoda zawodniczka federacji KSW dołączyła zatem do licznego grona Polaków, którzy wybierają ATT jako idealną bazę do przygotowań.

19-letnia zawodniczka Brawler Fight Club Końskie uchodzi za największy talent kobiecego MMA w Polsce. Wiktoria Czyżewska ma już na swoim koncie udany debiut w federacji KSW, gdzie potrzebowała zaledwie 72 sekund na rozprawienie się z rywalką.

Teraz młoda zawodniczka wyleciała do USA, gdzie będzie przygotowywała się do kolejnej walki. Czyżewska rozpoczęła treningi w American Top Team, czyli klubie w którym od lat trenuje wielu Polaków.

Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę wyłącznie zawodniczki to właśnie w American Top Team trenowała Joanna Jędrzejczyk kiedy odnosiła największe sukcesy w karierze. Od dłuższego czasu na Florydzie mieszka i trenuje także Karolina Kowalkiewicz.

Kolonia polskich zawodników, którzy mieli okazję trenować w American Top Team jest jeszcze większa bo przez lata w tym teamie trenowali Marcin Held, Krzysztof Jotko czy Mateusz Gamrot, w przeszłości bywał tam nawet Mariusz Pudzianowski, a w ostatnich latach pojawiali się także między innymi Mateusz Rębecki, Tomasz Narkun czy ostatnio Robert Ruchała.

Wiktoria Czyżewska o przygotowaniach w American Top Team:

„Oficjalnie startujemy z przygotowaniami do kolejnej walki. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym ten wyjazd był możliwy. Teraz kilka tygodni ciężkiej pracy w wymarzonych warunkach.”

Zawodniczka nie podała daty powrotu do okrągłej klatki federacji KSW jednak skoro planuje kilka tygodni ciężkiej pracy to najwcześniejszym możliwym terminem wydaje się być gala KSW 85, która odbędzie się 19 sierpnia w Nowym Sączu.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments