Wiktoria Czyżewska KSW

Wiktoria Czyżewska dziękuje federacji KSW za szansę i daje prztyczka w nos hejterom!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 grudnia 2022

Wiktoria Czyżewska zanotowała udany debiut w federacji KSW. Utalentowana Polka w walce otwarcia znokautowała Ukrainkę Karasevą. Czyżewska zamieściła dziś w sieci obszerny wpis, w którym podziękowała federacji KSW za daną szansę. Przy okazji 18-latka dała również prztyczka w nos wszystkim hejterom!

Pojedynek Czyżewskiej z Karasevą na gali KSW 77 w Gliwicach był sporą niespodzianką dla wielu fanów. Walkę otwarcia ogłoszono bowiem na kilka dni przed wydarzeniem w momencie, w którym wszyscy spodziewali się, że ostatnim pojedynkiem w rozpisce będzie starcie z udziałem Romka Szymańskiego.

Wiktoria Czyżewska w debiucie spisała się doskonale i udowodniła, że choć jest złotą medalistką ADCC to poza sportami chwytanymi jest w stanie również wyprowadzać świetne ataki w stójce. Więcej o walce Czyżewskiej z Karasevą pisaliśmy tutaj. Wiktoria Czyżewska szybko znokautowała Karasevą na XTB KSW 77!

Czyżewska zamieściła dziś w sieci obszerny wpis, w którym podziękowała federacji KSW za daną szansę. Przy okazji 18-latka dała również prztyczka w nos wszystkim hejterom! Na początku fighterka podziękowała trenerowi, managerowi, a także całemu teamowi, w dalszej części wpisu napisała:

„Bardzo duże podziękowania należą się federacji KSW, która dała mi możliwość pokazania swoich umiejętności na tak niesamowitym wydarzeniu, wśród świetnych zawodników.
Dziękuje sponsorom, bez których mój rozwój nie przebiegał by tak sprawnie jak teraz, a także kibicom, których nie spodziewałam się, że mam tak dużo.
Wiele osób skreślało ten pojedynek na samym starcie, oczywiście nie obyło się bez licznych komentarzy ludzi, którzy stałe pragną innym podcinać skrzydła. Ale wam tez bardzo dziękuje, napędzacie mnie bardziej niż ktokolwiek inny.
Sobotni wieczór był dla mnie spełnieniem marzeń, a wygrana najlepszym prezentem pod choinkę.
To niesamowite uczucie, gdy wszystkie starania, godziny i lata przepracowane na macie krok po kroku doprowadzają Nas do wymarzonych celów. Jeszcze raz dziękuje wszystkim dobrym osobom, jesteście moim błogosławieństwem.”

Zostaw ocenę
0
0