Czyżewska znokautowała

Wiktoria Czyżewska szybko znokautowała Karasevą na XTB KSW 77! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

W walce otwarcia gali XTB KSW 77 zmierzyły się Wiktoria Czyżewska i Oleksandra Karaseva. Dla obu zawodniczek był to debiut w federacji KSW. Fani z niecierpliwością wyczekiwali występu Mistrzyni Polski ADCC, której pojedynek na KSW 77 ogłoszono zaledwie kilka dni przed galą.

Wiktora Czyżewska w październiku tego roku zadebiutowała w zawodowym MMA i na gali TFL w efektownym stylu rozbiła rywalkę już w pierwszej minucie pojedynku. Zawodniczka z Końskich rozpoczyna marsz przez zawodowy świat MMA, ale ma już na koncie wiele sukcesów w sporcie amatorskim. Wiktoria zdobyła między innymi tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC. Wiktoria znana jest ze swojego efektownego stylu walki i częstego wygrywania przez nokauty.

Oleksandra Karaseva pozostaje niepokonana w zawodowym MMA. W profesjonalnych bojach zadebiutowała w zeszłym roku. Do tej pory wygrała dwie walki i obie zakończyła przez nokaut. Ukrainka ma również na swoim koncie starcia amatorskie. W tym roku zanotowała bardzo udany występ podczas mistrzostw Europy organizacja GAMMA, gdzie wywalczyła złoty medal w dwóch formułach. Starcie na gali KSW 77 było dla Oleksandry pierwszym zawodowym pojedynkiem stoczonym w Polsce.  

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Pierwsze słowa Mameda Khalidova po walce:

Relacja z walki Czyżewska vs. Karaseva

Polka bardzo szybko zyskała przewagę trafiając ciosami w stójce. Ukrainka złapała się za nos jednak starała się odgryzać ciosami. Wkrótce jednak Wiktoria Czyżewska po raz kolejny trafiła mocno, a zapędzona pod siatkę Karaseva nie miała pomysłu na obronę. Sędzia Łukasza Bosacki musiał wkroczyć między zawodniczki by przerwać pojedynek.

Wiktoria Czyżewska pok. Oleksandrę Karasevą przez nokaut w 1:12, pierwszej rundy

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0