Pudzianowski Głowacki sparingi KSW

Wiemy z kim sparowali Mariusz Pudzianowski i Krzysztof Głowacki przed XTB KSW Colosseum 2

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 maja 2023

Zarówno Mariusz Pudzianowski jak i Krzysztof Głowacki w przygotowaniach do gali XTB KSW Colosseum 2 mogli liczyć na pomoc mocnej ekipy z Puław. W Warszawie kilkukrotnie stawili się Kamil Gawryjołek i Przemysław Kowalczyk, którzy sparowali z „Pudzianem” i „Główką”.

Kamil Gawryjołek to niepokonany zawodnik w zawodowym MMA, który rozpoczął przygodę ze sportem od startów na galach ALMMA. Aktualnie identyczną drogą podąża Przemysław Kowalczyk, który w amatorskich startach może się pochwalić bilansem 8-1.

Bardziej doświadczony Gawryjołek ma na koncie już dwie wygrane w klatce federacji KSW nie może zatem dziwić fakt, że wspomaga w sesjach sparingowych zarówno Mariusza Pudzianowskiego jak i Krzysztofa Głowackiego.

Reprezentanci ekipy Sportowe Puławy zameldowali się kilkukrotnie w Warszawie wraz ze swoim trenerem Pawłem Bartuzim. Kamil Gawryjołek zamieścił w sieci zdjęcia zrobione na salach treningowych, w jednym z komentarzy zawodnik napisał, że będą się pojawiali częściej w WCA, gdzie w ostatnim czasie trenował także Mamed Khalidov. Więcej na ten temat tutaj. Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki z Pereirą od sparingów z Mamedem Khalidovem!

Oczywiście zarówno Pudzian jak i Główka mogli także w trakcie przygotowań liczyć na innych sparingpartnerów. Artur Szpilka wspominał o tym, że robił mocne sparingi stójkowe ze swoim przyjacielem Krzysztofem Głowackim. Natomiast Mariusz Pudzianowski zapewne mógł także liczyć na wsparcie stałych bywalców na macie WCA zaciągniętych do treningów przez Arbiego Shamaeva.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments