Kacper Formela FEN

Wiemy w jakiej organizacji zawalczy Kacper Formela! Najbliższa przyszłość mistrza FEN wyjaśniona!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 marca 2023

Wyjaśniła się najbliższa przyszłość mistrza FEN w kategorii piórkowej. Gdzie i kiedy do klatki wejdzie utalentowany Kacper Formela? Okazuje się, że rozwiązanie jest dość zaskakujące i chyba mało kto się tego spodziewał.

Na gali FEN 45 Kacper Formela znokautował Pedro Nobre. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia po tej wygranej w wywiadach powiedział, że skończył się jego kontrakt z federacją FEN. Zdradził również, że ma na stole oferty z innych organizacji. Kacper Formela wolnym zawodnikiem! Wpłynęły dwie oferty z dużych organizacji!

Wydawać się zatem mogło, że kwestią czasu będzie odejście Formeli do jednej z mocnych, zagranicznych organizacji. Jak się jednak okazuje na zagraniczne wojaże Kacpra przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Mistrz kategorii piórkowej FEN pozostanie bowiem na ten moment w organizacji i 17 czerwca stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego trofeum na gali FEN 46 w Ostródzie. Informację o walce Formeli zdradziła grafika zaprezentowana przez stację Polsat Sport w trakcie gali FEN 45.

Jakub Borowicz, matchmaker organizacji FEN przyznał, że zarówno w przypadku Kacpra Formeli jak i Cezarego Oleksiejczuka chodzi o zapewnienie zawodnikom startów do momentu, w którym zgłosi się po nich organizacja UFC czy to z propozycją natychmiastowego zakontraktowania czy też z ofertą udziału w Dana White’s Contender Series.

Na ten moment nie znamy jeszcze nazwiska rywala Formeli, liczymy na to że będzie to mocny zawodnik o rozpoznawalnym nazwisku, taki który pozwoli „Polskiemu Machidzie” na wykonanie kolejnego kroku w karierze.

Zostaw ocenę
0
0