Walka Ewy Brodnickiej w GROMDZIE? Była pięściarka zabrała głos! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 12 września 2023

Mariusz Grabowski nie ukrywał w wywiadach, że gdyby miał zorganizować w GROMDZIE walkę pań, to na pewno widziałby w niej Ewę Brodnicką. Co na to sama zainteresowana? Zawodniczka odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z Fansportu.pl.

Największa w Polsce organizacja walk na gołe pięści szybko zyskała sympatię kibiców, którzy śledzą poczynania rodzimych i zagranicznych bijoków. W ubiegłym tygodniu miała miejsce gala GROMDA 14, na której między innymi Łukasz „Goat” Parobiec szybko znokautował 3-krotnego angielskiego mistrza.

Prezesem GROMDY jest Mariusz Grabowski, który od lat współpracuje z Ewą Brodnicką. Była pięściarka w bardzo pozytywnych słowach wypowiedziała się o swoim promotorze na kanale Fansportu.pl. Prowadzący wywiad Michał Tuszyński wspomniał słowa Grabowskiego, który nie raz mówił, że jeśli jakaś kobieta zawalczy na GROMDZIE na gołe pięści, to pierwszą będzie właśnie „Kleo”. Co na to sama zainteresowana?

„Chłopaki jednak zadają mocne ciosy. Myślę, że ja 60 kg z jakąś dziewczyną, to wszystko w zależności od tego za ile, jaka byłaby promocja. Może i szkoda zdrowia, musiałabym się poważnie nad tym zastanowić, ale jeszcze takiej propozycji nie było i nie planują na razie kobiet.”

Wywiad z Ewą Brodnicką znajdziesz – TUTAJ.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments