vicente luque apeluje ufc atlantic city

Vicente Luque apeluje do Dany White’a by dał mu miejsce w walce wieczoru gali UFC w Atlantic City!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 grudnia 2023

Vicente Luque zamieścił wpis na platformie X gdzie zasugerował chęć występu w walce wieczoru gali UFC w Atlantic City. Brazylijczyk wskazał także nazwisko rywala.

Vicente Luque miał wystąpić w głównej karcie gali UFC 296. Niestety Ian Garry się rozchorował i wypadł z rozpiski, a matchmakerzy nie zdążyli znaleźć odpowiedniego zastępstwa.

Brazylijczyk nie chce jednak siedzieć bezczynnie, tym bardziej widząc, że Dana White ogłosił już kilka pojedynków w kategorii półśredniej, które zostały zakontraktowane na pierwszy kwartał 2024 roku.

„The Silent Assassin” zamieścił wpis, w którym zaapelował do dyrektora UFC o szansę występu w walce wieczoru gali UFC w Atlantic City. Zgodnie z kalendarzem gal UFC gala w tym mieście ma odbyć się 30 marca 2024 roku.

Reprezentujący Brazylię Luque urodził się w New Jersey, więc nie ma się co dziwić temu, że chciałby zawalczyć w leżącym nieopadal Atlantic City. Rywal, którego zasugerował Luque także reprezentuje wschodnie wybrzeże USA.

Vicente Luque chce się zmierzyć z Seanem Bradym, który mieszka w Filadelfii. Obaj zawodnicy mogliby zatem liczyć w takim starciu na doping swoich kibiców. Luque zaproponował pięciorundową walkę wieczoru i oznaczył we wpisie managera Aliego Abdelaziza, Danę White’a oraz Seana Shelby’ego.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments