oleksandr usyk do tysona fury nie obawiaj się

Usyk z wiadomością do Fury’ego: „Tyson nie obawiaj się”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lutego 2024

Oleksandr Usyk i Tyson Fury mieli zmierzyć się w hitowym bokserskim starciu 17 lutego. Walka została przełożona na późniejszy termin, a Ukrainiec zwrócił się do Anglika.

Wyczekiwane przez kibiców boksu starcie nie odbędzie się 17 lutego. Przez wzgląd na uraz Tysona Fury szejkowie podjęli decyzję o tym by odłożyć wydarzenie w czasie.

Jeśli żaden z zawodników nie dozna kontuzji to finalnie do walki Tyson Fury vs. Oleksandr Usyk dojdzie 18 maja w Rijadzie. Turki Alalshikh dodał do kontraktów zawodników specjalną klauzulę. Przedstawiciel arabskiej rodziny królewskiej zapowiedział również, że do karty walk zostanie dodanych więcej mocnych zestawień by wynagrodzić kibicom tak długie oczekiwanie na starcie Fury vs. Usyk.

Oleksandr Usyk odniósł się do osoby Tysona Fury’ego w trakcie rozmowy z brytyjskimi dziennikarzami. Oto słowa wypowiedziane przez Ukraińca w trakcie wywiadu dla BBC Sport.

– Sądzenie kogoś za jego błędy to oznaka słabości. Czuję się bardzo dobrze. Nawet, jeżeli ktoś próbuje ze mną pogrywać, to robi to na moich zasadach. Poświęciłem wszystkie dni, które chciałem spędzić z rodziną: święta Bożego Narodzenia, nowy rok, urodziny mojego drugiego syna, narodziny córeczki. Powinienem wtedy być przy mojej żonie.

Na sam koniec Oleksandr Usyk zwrócił się z wiadomością skierowaną bezpośrednio do Tysona Fury’ego.

– Tyson, witaj bracie. Nie obawiaj się. Nie zostawię cię samego.

TYPYKURSYBUKMACHER
Tyson Fury1.89Fortuna
Oleksandr Usyk2.04Fortuna
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments