ufc wprowadzi nowe rękawice na ufc 300

UFC wprowadzi nowe rękawice na UFC 300

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2024

Wiele wskazuje na to, że organizacja UFC zaprezentuje nowe rękawice w piątek w trakcie oficjalnego ważenia przed UFC 300.

Ostatnimi czasy organizacja UFC była mocno krytykowana za brak zmian w budowie rękawic. Coraz częściej walki były przerywane po faulach spowodowanych włożeniem palca w oko i zarówno eksperci jak i zawodnicy domagali się wprowadzenia zmian.

Wiele osób sugerowało zaczerpnięcie inspiracji z rękawice organizacji PRIDE, którą wchłonęło UFC. Japończycy mieli świetny design rękawic, dzięki specjalnej budowie rękawica pokrywała nawet paliczki palców.

Na załączonym obrazku po lewej rękawica PRIDE, po prawej rękawica UFC.

Amy Kaplan dziennikarka pracująca dla portalu Fansided poinformowała, że na piątek UFC planuje prezentację nowych rękawic.

Kaplan zamieścił wpis na twitterze, w którym przekazała:

– Będzie prezentacja nowych rękawic UFC w piątek, po oficjalnym ważeniu. Nie wiemy jeszcze czy chodzi o specjalny wariant aktualnych rękawic czy też będzie to całkowicie nowy design rękawic.

Wiadomo już także, że na UFC 300 nastąpią zmiany w kolorze maty w octagonie. Zapewne należy spodziewać się, że ta ponownie będzie złota/żółta tak jak miało to miejsce w przypadku UFC 200.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments