ufc vegas 86 marcin prachnio pokonał clarka festiwal kopnięć i kolan polaka

UFC Vegas 86: Marcin Prachnio pokonał Clarka. Festiwal kopnięć i kolan w wykonaniu Polaka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lutego 2024

Dziś na gali UFC Vegas 86 doszło do walki Marcina Prachnio z Devinem Clarkiem. Pojedynek odbył się w karcie wstępnej wydarzenia.

Zarówno Devin Clark jak i Marcin Prachnio walczą w organizacji UFC ze zmiennym szczęściem. Zawodnicy kategorii półciężkiej przeplatają zwycięstwa z porażkami.

Choć to Polak ma o jedną zawodową walkę na koncie więcej to Amerykanin stoczył dwa razy więcej walk w organizacji UFC. Clark jest także bardziej aktywny i w ciągu kilku ostatnich lat częściej meldował się w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

Jakim wynikiem zakończyła się walka Clark vs. Prachnio? Czy Polak zdołał pokonać rywala? Poniżej znajdziecie relację z teg ostarcia.

Mała wymiana bokserska na początku pojedynku. Ładny middle kick w wykonaniu Polaka. Dwa celne ciosy Polaka. Dobry mocny lewy Prachnio. Marcin podkręca tempo kopnięciami. Lowkick w wykonaniu Polaka, Amerykanin chciał przechwycić nogę reprezentanta Polski. Długi lewy prosty na wątrobę rywala i szybka poprawka na głowę Clarka. Kolejny dobry lowkick Marcina. Przegrywając stójkę Clark idzie w klincz. Polak jednak zrywa próbę rywala i atakuje potężnym middle-kickiem na korpus oponenta. Świetny high kick ze strony Prachnio. Amerykanin próbuje się odgryzać atakami w stójce, ale nic z tego nie wychodzi. Mocny krótki ze strony Clarka. Kolejne kopnięcia Polaka. Prachnio chciał wejść w rywala ciosami, ale został skontrowany kombinacją bokserską. Koniec rundy. 10:9 Prachnio.

Wymiana w krótkim dystansie. Prachnio atakuje lewym prostym korpus rywala. Marcin wyprowadza lowkicka. High kick w wykonaniu Clarka. Potężne bomby z obu stron jednak to Polak trafia częściej i celniej. Dobre kopnięcie Amerykanina. Marcin Prachnio trafia srogim lewym i rywal zachwiał się na nogach. Polak dopada do rywala i atakuje mocnymi kolanami. Clark przetrwał ten napór Marcina. Ładny lewy Polaka i mocny lowkick na zakończenie akcji. Clark trafia kombinacją. Devin zaczyna trafiać prostymi. Kolejny dobry low kick naszego reprezentanta. Amerykanin zaczyna iść do przodu natomiast wygląda na to, że Prachnio łapie coraz głębsze oddechy. Świetna obrotówka w wykonaniu Marcina. Clark ma problem z chodzeniem po atakach Polaka. Marcin trafia kolanami. Rywal odpowiada łokciem. Na koniec rundy Clark znów trafia. Bliższa runda jednak mimo wszystko ze wskazaniem na Polaka. 10:9 Prachnio.

Prachnio skraca dystans i atakuje kolanami w klinczu. Dobry lewy prosty Polaka. Kolejna próba wysokiego kopnięcia w wykonaniu Marcina. Clark trafia mocnym ciosem w krótkim dystansie. Amerykanin niebezpiecznie zaczyna atakować coraz celniej. Wydawało się, że Prachnio będzie w lepszej sytuacji, gdyż Clark wylądował na macie jednak zawodnicy szybko wrócili do stójki. Dobra obrotówka Marcina. Polak trafia kilkukrotnie kolanami. Dobry lewy prosty naszego reprezentanta. Kolejny ładny cios Prachnio. Amerykanin odpowiada high kickiem. Celny atak łokciem Clarka. Polak jednak nie daje się rywalowi i trafia kopnięciem. Obaj zawodnicy są podmęczeni. Polak ledwie trzyma się na nogach jednak trafia rywala. Koniec walki.

Marcin Prachnio pok. Devina Clarka po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments