UFC Vegas 80 Grant Dawson vs Bobby Green kursy bukmacherskie

UFC Vegas 80: Grant Dawson vs. Bobby Green – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 września 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali UFC Vegas 80. W niedzielę 8 października w octagonie zmierzą się Grant Dawson i Bobby Green. Jakie kursy na ten pojedynek wystawili bukmacherzy? Okazuje się, że jeden z zawodników jest zdecydowanym faworytem!

Grant Dawson i Bobby Green zmierzą się w walce wieczoru gali UFC Vegas 80. Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty 7, na niedzielę 8 października. Starcie Dawson vs. Green zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej.

Który z zawodników jest faworytem bukmacherów? Czy bukmacherzy widzą faworyta w reprezentancie American Top Team, a może jednak uznali, że „pewniakiem” do wygranej jest zdecydowanie bardziej doświadczony „King”?

Wszystkie gale organizacji UFC możecie obstawiać oraz oglądać na eFortuna.pl. Wystarczy dokonać darmowej rejestracji, odebrać bonus, oraz wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj UFC Vegas 80 tutaj.

UFC Vegas 80: Dawson vs. Green – kursy bukmacherskie

Galę UFC Vegas 80: Grant Dawson vs. Bobby Green obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem w starciu Dawson vs. Green jest Grant Dawson, na którego wygraną bukmacherzy wystawili kurs 1.27. Kurs na zwycięstwo Bobby’ego Greena ustalono natomiast na poziomie 3.47.

Odbierz bonusy i oglądaj walkę Dawson vs. Green!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments