UFC Rafael Fiziev vs Mateusz Gamrot karta walk

UFC Vegas 79: Fiziev – Gamrot – Kto zawalczy? Karta walk i rozpiska

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 września 2023

Już w najbliższą sobotę 23 września odbędzie się gala UFC Vegas 79. W walce wieczoru zmierzą się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot. Pojedynek z udziałem Polaka został zakontraktowany w limicie kategorii lekkiej. Jak prezentuje się karta walk gali UFC: Fiziev vs. Gamrot?

Gdzie oglądać UFC?

Kto zawalczy na UFC Vegas 79?

Karta walk gali UFC Vegas 79 przeszła sporo zmian. Początkowo główna część wydarzenia miała liczyć sześć starć jednak z rozpiski usunięto starcie Bruno Silva vs. Cody Durden po tym jak Amerykanin nie otrzymał zgody lekarzy na udział w gali.

W walce wieczoru zmierzą się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot, a więc zawodnicy znajdujący się tuż za czołową piątką rankingu UFC w kategorii lekkiej. Będzie to klasyczne starcie strikera z grapplerem. Obaj zawodnicy mają argumenty, które pozwalają liczyć na to, że pojedynek skończy się przed czasem.

W co-main evencie zmierzą się Bryce Mitchell i Dan Ige, a w innych starciach głównej karty zobaczymy pojedynki: Rodriguez vs. Waterson-Gomez 2, Battle vs. Fletcher oraz Ramos vs. Jourdain.

Darmowa transmisja z gali UFC będzie dostępna na stronie bukmachera eFortuna.pl! Rejestracji możecie dokonać tutaj. Po zarejestrowaniu otrzymacie specjalny bonus wysokości 20 zł. Wystarczy obstawić dowolny kupon, aby oglądać galę UFC za darmo. O której walczy Mateusz Gamrot?

UFC Vegas 79 – karta walk

Już w najbliższą sobotę 23 września odbędzie się gala UFC Vegas 79. W walce wieczoru zmierzą się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot. Tak prezentuje się pełna karta walk wydarzenia z udziałem Polaka.

,

Galę UFC Vegas 79: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Rafael Fiziev, na którego wygraną kurs wynosi 1.70 wyrasta na coraz większego faworyta main eventu gali UFC Vegas 79. Kurs na zwycięstwo Mateusza Gamrota wynosi 2.18.

Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments