kyrlov spann video zapowiedź

UFC Vegas 70 – transmisja i kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2023

Już w najbliższą niedzielę 26 lutego o 1:00 w nocy rozpocznie się transmisja z gali UFC Vegas 70: Krylov vs. Spann. Organizacja UFC opublikowała długą video zapowiedź doskonałego starcia w kategorii półciężkiej. Wygrany z walki wieczoru bez wątpienia będzie mógł liczyć na spory awans w rankingu UFC. Informacje o godzinach transmisji oraz kursy bukmacherskie.

Nikita Krylov oraz Ryan Spann to dwaj zawodnicy plasujący się w czołowej dziesiątce rankingu UFC w kategorii półciężkiej (-93 kg). Nikita Krylov (29-9) zajmuje szóstą lokatę natomiast Ryan Spann (21-7) znajduje się na dziewiątej pozycji w rankingu. Transmisja z tego wydarzenia na pewno będzie się cieszyła wielkim zainteresowaniem wśród fanów skupiających się na rozgrywce w wyższych kategoriach wagowych.

Zwycięzca tego doskonałego starcia będzie mógł śmiało myśleć o wejściu do ścisłej czołówki dywizji, w której w tym roku wyłoniono nowego mistrza. Za plecami Jamahala Hilla zwolniło się miejsce po tym jak Glover Teixeira zakończył karierę, więc wygrany walki Krylov vs. Spann może liczyć na awans do czołowej piątki.

Na konferencji prasowej przed wydarzeniem Krylov udzielił kontrowersyjnej wypowiedzi. Nikita Krylov szokuje: „Rosja, Ukraina, ja tego nie rozdzielam…”

UFC Vegas 70 – transmisja

Gala UFC Vegas 70 odbędzie się w sobotę 25 lutego, cały event będzie dostępny na eFortuna.pl.
Transmisja z karty wstępnej rozpocznie się o godzinie 22:00. Start transmisji z głównej części wydarzenia zaplanowano 1:00 w niedzielę 26 lutego, natomiast walka wieczoru Nikita Krylov vs. Ryan Spann rozpocznie się nie wcześniej niż o 3:00.

Data: 25 luty 2023
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Liczba walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 22:00
Start transmisji z karty głównej: 1:00 (niedziela 26 luty)
Start transmisji z walki wieczoru: 3:00 (najwcześniej)

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Nikita Krylov ma na koncie dwa kolejne zwycięstwa. „The Miner” znokautował Alexandra Gustafssona i pokonał na punkty Volkana Oezdemira. Zawodnik ma także w rekordzie wygrane nad Ovincem St. Preux oraz Johnnym Walkerem.

Ryan Spann pokonał kolejno Dominicka Reyesa i Iona Cutelabę. Amerykanin ma w rekordzie cenne zwycięstwo nad legendarnym Antonio Rogerio Nogueirą. „Superman” jest jednym z zawodników, którzy trafili do UFC poprzez program Dana White’s Contender Series.

Kursy bukmacherskie na galę UFC Vegas 70

Galę UFC Vegas 70 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

UFC Vegas 70 kursy

UFC Vegas 70: Krylov vs. Spann – zapowiedź

UFC Vegas 70: Krylov vs. Spann – karta walk

Karta główna:

 • Nikita Krylov vs. Ryan Spann – main event
 • Andre Muniz vs. Brendan Allen – co-main event
 • Augusto Sakai vs. Don’Tale Mayes
 • Tatiana Suarez vs. Montana De La Rosa
 • Mike Malott vs. Yohan Lainesse

Karta wstępna:

 • Erick Gonzalez vs. Trevor Peek
 • Gabriella Fernandes vs. Jasmine Jasudavicius
 • Jordan Leavitt vs. Victor Martinez
 • Ode Osbourne vs. Charles Johnson
 • Joe Solecki vs. Carl Deaton III
 • Nurullo Aliev vs. Rafael Alves
 • Hailey Cowan vs. Ailin Perez
Zostaw ocenę
0
0