UFC Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev. Kiedy walka? Gdzie oglądać? Transmisja za darmo

UFC: Mateusz Gamrot – Rafael Fiziev. Kiedy walka? Gdzie oglądać?

S
0
Opublikowano: 23 września 2023

UFC: Gamrot – Fiziev już dziś! Czas na kolejne wielkie emocje związane z walką Polaka. Gdzie oglądać Mateusz Gamrot – Rafael Fiziev? Kiedy i o której? Transmisja na żywo, stream online.

Mateusz Gamrot w UFC robi furorę. Polak jest w ścisłym topie kategorii lekkiej, która uchodzi za najbardziej naszpikowaną gwiazdami. Popularny „Gamer” to czołowy reprezentant naszego kraju, a dziś staje przed kolejnym wielkim wyzwaniem. W walce wieczoru gali UFC Vegas 79 zmierzy się z Rafaelem Fizievem.

To starcie ma też dodatkową rangę. Zwycięzca emocjonującego main eventu dzisiejszej gali UFC Gamrot – Fiziev na pewno znajdzie się w TOP 5 dywizji lekkiej. Mateusz już raz był bardzo blisko tego miejsca, a dziś może spełnić swój cel!

Oglądaj galę UFC na żywo!

UFC: Mateusz Gamrot – Rafael Fiziev. Gdzie oglądać?

Gala UFC: Gamrot vs Fiziev odbędzie się w Las Vegas. Mateusz nie ukrywał w wywiadach, że uwielbia toczyć walki w arenie Apex. Polski fighter nigdy jeszcze nie przegrał w tym miejscu, a dziś ponownie cały kraj będzie emocjonował się jego pojedynkiem! Co najważniejsze, „Gamer” przystępuje do niego po wygranej przez decyzję w marcu.

Naprzeciwko Gamrota w oktagonie UFC stanie Rafael Fiziev. Azer daje niezwykle ekscytujące pojedynki, a jego stójki zdecydowanie należy się obawiać. Mądry gameplan Polaka na pewno przybliży go do wygranej. Po Mateuszu można spodziewać się kapitalnych obaleń, z których słynie. Kto wygra main event UFC Vegas? Przekonamy się już dziś! Ekscytującą walkę Mateusz Gamrot – Rafael Fiziev koniecznie trzeba zobaczyć.

Całe wydarzenie UFC obejrzeć na żywo można w Fortuna TV. Wystarczy zalogować się lub zarejestrować (tutaj) i obstawić dowolny kupon. Co obstawiać? Sprawdźcie nasz typowanie UFC: Gamrot vs Fiziev.

Kiedy walka Mateusz Gamrot – Rafael Fiziev? O której?

Transmisja gali rozpocznie się dziś o 22:00. Tego wieczoru czeka nas wiele niesamowitych pojedynków, ale Polaków najbardziej interesuje walka wieczoru Gamrot vs Fiziev. Będzie to starcie 6. oraz 7. zawodnika z rankingu wagi lekkiej. Zwycięzca będzie mógł głośno wyrażać swoje mistrzowskie aspiracje. Mateusz nie w rozmowie z dziennikarzami szczerze przyznawał, że liczy na pojedynek z Islamem Makhachevem w przyszłym roku!

O której godzinie walka Gamrot – Fiziev? Pojedynek z udziałem Polaka jest main eventem. To oznacza, że odbędzie się ona około 3:00 polskiego czasu w niedzielę 24 września. Transmisja na żywo dostępna będzie dla zarejestrowanych użytkowników bukmachera Fortuna w Fortuna TV.

Transmisja na żywo

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły transmisji gali UFC: Gamrot – Fiziev.

 • Data i miejsce: Sobota/niedziela (23-24 września), UFC Apex w Las Vegas.
 • Godziny transmisji: Karta wstępna zaczyna się o 22:00. Karta główna z walką wieczoru Gamrot vs Fiziev startuje o 1:00 w nocy z soboty na niedzielę.
 • Gdzie oglądać na żywo? Transmisja stream online dostępna na stronie i w aplikacji Fortuna.

Odbierz bonusy i oglądaj UFC: Gamrot vs Fiziev na żywo!


Karta walk

Walka wieczoru (około 3:00)

 • Rafael Fiziev (12-2-0) vs Mateusz Gamrot (22-2-0)

Karta główna (1:00 polskiego czasu w niedzielę 24 września)

 • Bryce Mitchell (15-1-0) vs Dan Ige (17-6-0)
 • Marina Rodriguez (16-3-2) vs Michelle Waterson-Gomez (18-11-0)
 • Bryan Battle (9-2-0) vs AJ Fletcher (10-2-0)
 • Charles Jourdain (14-6-1) vs Ricardo Ramos (16-4-0)

Karta wstępna (22:00 w sobotę 23 września)

 • Miles Johns (13-2-0) vs Dam Argueta (9-1-0)
 • Tim Means (32-15-1) vs Andre Fialho (16-7-0)
 • Jacob Malkoun (7-2-0) vs Cody Brundage (8-5-0)
 • Jake Collier (13-9-0) vs Mohammed Usman (9-2-0)
 • Mizuki Inoue (14-6-0) vs Hannah Goldy (6-3-0)
 • Montserrat Rendon (5-0-0) vs Tamires Vidal (7-1-0)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments