ufc 296 edwards vs covington trailer

UFC 296: Edwards vs. Covington – pierwszy trailer hitowej gali [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 listopada 2023

16 grudnia w Las Vegas odbędzie się hitowa gala UFC 296: Edwards vs. Covington. Organizacja UFC opublikowała pierwszy trailer tego wydarzenia.

Organizacja UFC zamknie 2023 rok hitową galą UFC 296 w Las Vegas. 16 grudnia w octagonie UFC odbędzie się wiele interesujących starć, a w walkach wieczoru kibice zobaczą dwa pojedynki rangi mistrzowskiej.

W main evencie zmierzą się Leon Edwards i Colby Covington. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski dywizji półśredniej. Dana White i spółka liczą na to, że zestawienie Anglika z Amerykaninem sprzeda ogromną ilość pay-per-view. Edwards chce pokonać Covingtona i przenieść się do kategorii średniej na superfight z wygranym mistrzowskiej walki Strickland – Du Plessis.

W drugiej z walk wieczoru dojdzie do rewanżowego pojedynku między Alexandre Pantoją, a Brandonem Royvalem. Zawodnicy stoczą bój o pas mistrzowski dywizji muszej. W pierwszym starciu górą był „Cannibal”. Reprezentant American Top Team udusił Royvala w drugiej rundzie.

UFC 296: Edwards vs. Covington – trailer

Oficjalny trailer gali UFC 296, która odbędzie się 16 grudnia w Las Vegas. W walce wieczoru Leon Edwards stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej, jego rywalem będzie Colby Covington.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments