alex pereira znokautował prochazkę video ufc 295

UFC 295: Alex Pereira znokautował Prochazkę i został mistrzem UFC! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 listopada 2023

Jiri Prochazka i Alex Pereira na UFC 295 stoczyli pojedynek o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Prochazka to były mistrz tej dywizji. Pereira to były mistrz kategorii średniej. Jaki był wynik walki Prochazka – Pereira. Kto został nowym mistrzem UFC?

Dziś w Nowym Jorku odbyła się gala UFC 295. W walce wieczoru w octagonie zmierzyli się Jiri Prochazka i Alex Pereira. Stawką pojedynku Czecha z Brazylijczykiem był wakujący pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Starcie dwóch byłych mistrzów UFC uświetniło doskonałe wydarzenie UFC 295. Który z zawodników był górą w main evencie? Kto wygrał walkę Prochazka vs Pereira?

UFC 295: Prochazka vs. Pereira – wynik, relacja

Jiri Prochazka atakuje pod nieszablonowymi kątami, Alex Pereira odpowiada mocnymi kopnięciami na łydkę. Obaj zawodnicy starają się wkładać ogromną siłę w każdej uderzenie jednak dbają przy tym również o precyzję. Po kilku wymianach wyglądało na to, że zarówno Czech jak i Brazylijczyk mają już problem z nogą wykroczną. Prochazka idzie po obalenie jednak niespodziewanie Pereira zapina gilotynę pod siatką. Duszenie wygląda na bardzo ciasne. Czech przetrwał ten trudny moment wyszedł z tarapatów i przeniósł walkę na matę. Jiri stara się ustabilizować pozycję i atakować łokciami z góry. Pereira się nie daje i pod koniec rundy wstaje do góry wchodząc od razu w rywala serią ciosów. Prochazka odpowiada ładnym podbródkowym. Koniec rundy.

Alex Pereira bardzo statycznie. Prochazka stara się obniżać pozycję by zmylić rywala. Brazylijczyk atakuje długimi prostymi. Seria efektownych lecz mało efektywnych kopnięć w wykonaniu Czecha. Pereira odpowiada low kickiem, następnie atakuje high kickiem i ponownie wypuszcza niskie kopnięcie. Mocny prawy Prochazki rozpoczyna szaleńczą wymianę pod siatką. Jiri trafia częściej i Alex jest w opałach. Seria niskich kopnięć i mocny lewy w wykonaniu Poatana. Prochazka klinczuje jednak Pereira zrywa klincz. Alex Pereira trafia w krótkim dystansie i podłączony Jiri idzie po nogi. Brazylijczyk wykorzystuje ten moment, aby wyprowadzać ciosy łokciem w bok głowy rywala. Czech pada do tyłu, sędzia wkracza między zawodników. Alex Pereira wygrywa i zostaje nowym mistrzem kategorii półciężkiej!

Alex Pereira znokautował Jiriego Prochazkę – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments