ufc 294 ankalaev vs walker kursy bukmacherskie wielki underdog

UFC 294: Ankalaev vs. Walker – kursy bukmacherskie. Wielki underdog w zestawieniu półciężkich!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 października 2023

Już dziś w sobotę 21 października odbędzie się gala UFC 294. W jednym z najciekawszych pojedynków zmierzą się Magomed Ankalaev i Johnny Walker. Oto kursy bukmacherskie na walkę Ankalaev vs. Walker. Okazuje się, że w zestawieniu półciężkich jest wielki underdog!

Magomed Ankalaev i Johnny Walker zmierzą się w jednym z najciekawiej zapowiadającym się pojedynków gali UFC 294 w Abu Dhabi. Obaj zawodnicy dysponują nokautującą siłą ciosu i potrafią znokautować rywala zarówno kopnięciami jak i po ciosach pięściami.

Bukmacherzy wystawili kursy na interesujące zestawienie półciężkich notowanych wysoko w rankingu UFC. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na pojedynek Ankalaev vs. Walker? Wszelkie szczegóły znajdziecie poniżej!

UFC 294: Ankalaev vs. Walker – kursy bukmacherskie

UFC 294 możecie obstawić i oglądać za pośrednictwem legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować nowe konto, a następnie skorzystać z promocji trzech zakładów bez ryzyka dedykowanej nowym użytkownikom. Obstaw walkę Ankalaev vs. Walker tutaj.

Bukmacherzy wskazali mega faworyta w zestawieniu Ankalaev vs. Walker. Kurs na wygraną Magomeda Ankalaeva wynosi 1.24. W tym zestawieniu półciężkich mamy zatem wielkiego underdoga, a jest nim oczywiście Johnny Walker. Kurs na zwycięstwo Brazylijczyka ustalono na poziomie 4.06.

TYPYKURSYBUKMACHER
Magomed Ankalaev1.24eFortuna.pl
Remis50.0eFortuna.pl
Johnny Walker4.06eFortuna.pl

Zarejestruj się! Obstaw i oglądaj UFC 294: Ankalaev vs. Walker!

Tak prezentuje się pełna karta walk UFC 294 w Abu Dhabi. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 21 października.

,
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments