Malott Fugitt UFC 289 ppv

UFC 289 traci trzeci najważniejszy pojedynek wieczoru! Zmiany w głównej karcie walk gali PPV!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2023

W ostatnich dniach rozpiska gali UFC 289 przeszła sporo zmian. W jednej z walk karty wstępnej pilnie poszukiwano zastępstwa co finalnie się udało. Większym problemem jest jednak utrata trzeciej najważniejsze walki w głównej karcie. Co spowodowało szereg kolejnych roszad.

Jak to zwykle bywa pech jednego jest szczęściem drugiego. Matt Schnell musiał wycofać się z udziału w gali UFC 289 i w starciu z Davidem Dvorakiem zastąpi go Stephen Erceg, dla którego będzie to debiut w najlepszej lidze MMA na świecie.

Nie jest to żadna nowość dla fanów gal organizacji UFC. Wszyscy wiemy, że przy tak wielkiej ilości gal i zawodników na kontraktach choroby, kontuzje oraz inne perturbacje są po prostu nieuniknione. Nim przejdziemy do detali na temat zmian w głównej karcie przypominamy gdzie można oglądać i obstawiać galę UFC 289 w Vancouver.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 289?

Galę UFC 289: Nunes vs. Aldana w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 11 czerwca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 11 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zmiany w głównej karcie walk gali UFC 289!

Chris Daukaus nie zadebiutuje w kategorii półciężkiej w najbliższy weekend. Pojedynek Daukausa z Khalilem Rountree został zdjęty z głównej karty walk gali UFC 289 co może sugerować, że odbędzie się na jednej z przyszłych gal UFC.

Jako, że była to trzecia najważniejsza walka wieczoru zwolniło się miejsce w głównej karcie walk. Postanowiono zatem awansować jedno ze starć z karty wstępnej i wrzucić je dokładnie w miejsce potyczki Daukausa z Rountree, tak aby nie zmieniać kolejności innych walk w karcie PPV.

Mike Malott i Adam Fugitt mogą mówić o sporym szczęściu. Dla obu zawodników będzie to dopiero trzecie występy w organizacji UFC, a już znaleźli się w głównej karcie walk wydarzenia sprzedawanego w systemie pay-per-view.

Oczywiście wielu fanów może zdziwić ten fakt i zgadzamy się, że sportowo to starcie Nassourdine’a Imavova z Chrisem Curtisem powinno trafić do głównej karty walk jednak Mike Malott jest Kanadyjczykiem i przedstawiciele organizacji najprawdopodobniej uznali, że jeśli z karty walk ubywa jedno starcie to trzeba będzie to odpowiednio gospodarzom wynagrodzić.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments