UFC 285: Kursy i zakłady bukmacherskie. Typowanie UFC 285

S
0
Opublikowano: 04 marca 2023

Na UFC 285 do akcji wraca Mateusz Gamrot. Kolejna gala największej organizacji MMA na świecie to świetna okazja, by skorzystać z promocji i oglądać walkę Polaka na żywo! Sprawdź nasze typy na walki.

UFC 285. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce w Las Vegas zobaczymy powrót Jona Jonesa. Zdaniem wielu jego wygrana nad Cirylem Gane i zdobycie pasa wagi ciężkiej umieści go na 1. miejscu w rankingu najlepszych fighterów wszechczasów. Bukmacherzy nie mają wątpliwości i typują łatwą wygraną „Bonesa” (kurs 1.60).

Na UFC 285 typowana jest też wygrana Mateusza Gamrota. Polski lekki przyjął walkę z Jalinem Turnerem na kilka tygodni przed galą, ale nikt nie ma wątpliwości, że „Gamer” poradzi sobie z przeciwnikiem. Amerykanin ma serię pięciu kolejnych zwycięstw, ale były mistrz KSW powinien ją dziś przerwać.

UFC 285: Typowanie. Co obstawiać?

W walce Gamrot vs. Turner ciężko jest typować wygraną „Tarantuli”. Amerykanin ma przewagę wzrostu i zasięgu, ale doświadczenie Mateusza zdecydowanie przeważy. „Gamer” chce walczyć o najwyższe cele, a zwycięstwo na UFC 285 przybliży go do TOP 5.

Powracający Jon Jones dawno nie był widziany w oktagonie, ale nie oznacza to, iż zatracił on swoje wielkie umiejętności. Amerykanin jest dużym faworytem i ciężko się z tym nie zgodzić. Ciryl Gane długo był niepokonany, a zdaniem ekspertów z „Bonesem” będzie miał jeszcze większe problemy, niż z Francisem Ngannou, z którym przegrał przez decyzję.

Kursy bukmacherskie na UFC 285 są bardzo korzystne także dla Bo Nickala, który ma szybko zostać jedną z gwiazd organizacji. Również niepokonany Ian Garry powinien odnieść pewną wygraną w swoim pojedynku. Typów i zakładów UFC 285 jest cała masa i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

-> Oglądaj UFC 285 za darmo ONLINE! <-

Kupon na galę. Graj i oglądaj na żywo!

Grając z Fortuną, otrzymujecie też możliwość obejrzenia za darmo UFC 285 i walki Gamrot vs. Turner! Wystarczy założyć konto w dosłownie 30 sekund  odebrać BONUS oraz darmowe 20 zł i postawić dowolny zakład.

Poniżej znajdziecie proponowany przez nas kupon UFC 285. Lubiący ryzyko na pewno zwrócą uwagę na duże kursy na wygraną „Gamera” przed czasem. Nowi użytkownicy nie muszą się bać o postawione środki. Fortuna przygotowała dla nich aż trzy zakłady bez ryzyka: pierwszy do 100 zł, drugi do 200 zł i trzeci do 300 zł. W przypadku przegranej środki wracają na konto!

Zostaw ocenę
0
0