fury siła ciosu wilder ngannou

Tyson Fury porównał siłę ciosu Wildera i Ngannou!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2024

Tyson Fury mistrz świata organizacji WBC wypowiedział się na temat swoich dwóch byłych rywali. Fury porównał siłę ciosu Deontaya Wildera i Francisa Ngannou.

Tyson Fury panujący mistrz kategorii ciężkiej organizacji WBC porównał siłę ciosu swoich byłych rywali. Anglik w swej wypowiedzi skupił się na porównaniu mocy uderzenia Deontaya Wildera i Francisa Ngannou.

Fury stoczył aż trzy walki z Deontayem Wilderem i to właśnie siłę ciosu „Bronze Bombera” odczuł mocniej na własnej skórze. Wilder łącznie, aż czterokrotnie posyłał Fury’ego na deski. Oczywiście były to nokdauny a nie nokauty jednak „Król Cyganów” wyraźnie podkreślił, że to Wilder ma wyraźnie najmocniejszy cios z zawodników, z którymi dotychczas miał okazję się zmierzyć.

– Deontay Wilder bije mocniej i to znacznie. Francis Ngannou to dobry pięściarz, ma mocny cios, ale nie miałem problemów po żadnym z jego uderzeń. Nie był to jakiś dynamit, za każdym razem gdy mnie trafiał to nie byłem zbytnio wzruszony. Tylko jeden cios w tył głowy, to tyle. Wilder ma najmocniejszy cios z moich rywali i ma w tym aspekcie znaczną przewagę.

Tyson Fury wróci do ringu 18 maja, to właśnie wtedy odbędzie się odłożona w czasie walka z Oleksandrem Usykiem. Deontay Wilder nie ma w tej chwili zakontraktowanej żadnej walki natomiast Francis Ngannou szykuje się do powrotu do klatki MMA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments