arman tsarukyan odrzucił ofertę na walkę z islamem makhachevem na ufc 302

Tsarukyan tuż po UFC 300 odrzucił ofertę na walkę z Makhachevem na UFC 302

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2024

Manager Armana Tsarukyana zdradził, że Arman wraz z trenerami ustalił iż nie przyjmie oferty na rewanż z Makhachevem, jeśli miałby mieć krótki okres przygotowawczy.

Arman Tsarukyan pokonał Charlesa Oliveirę na gali UFC 300. Tuż po tej wygranej padła propozycja od przedstawicieli UFC. Tsarukyan otrzymał ofertę pojedynku z Islamem Makhachevem na UFC 302 w Newark.

Manager Armana Tsarukyana odniósł się do tematu oferty na walkę z Islamem Makhachevem na gali UFC 302. Okazuje się, że team Ormianina odrzucił taką propozycję.

– Dostaliśmy ofertę na walkę z Islamem Makhachevem na 1 czerwca tego roku. Wydarzyło się to zaraz po wygranej z Oliveirą. Przed galą byliśmy zgodni, że nie weźmiemy walki mistrzowskiej z krótkim wyprzedzeniem, szczególnie przez to, że będziemy numerem 1. rankingu kategorii lekkiej.

Manager Armana Tsarukyana kontynuował swą wypowiedź sugerując, że team Ormianina dogadał się z UFC, że Arman zmierzy się z wygranym walki Makhachev – Poirier.

– Porozumieliśmy się, że Makhachev zawalczy 1 czerwca z Poirierem, a Arman zmierzy się ze zwycięzcą. Jak zauważyliście, podczas konferencji prasowej Dana White dostał notatki do przeczytania, bo ta decyzja zapadła zaraz po gali.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments