Tomasz Romanowski zapowiada powrót do klatki ksw

Tomasz Romanowski zapowiada powrót do klatki KSW: „Karteczka podpisana, twoja kolej koleżko. Niech krew tryska po gębach.”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 27 września 2023

Tomasz Romanowski zamieścił na instagramie wpis, w którym zapowiedział swój powrót do klatki KSW. Popularny Tommy uległ Pawłowi Pawlakowi w starciu mistrzowskim. Teraz reprezentant Berserkers Team potwierdził podpisanie kontraktu na kolejny pojedynek.

Tomasz Romanowski wchodził do walki z Pawłem Pawlakiem legitymując się serią pięciu kolejnych zwycięstw. Niestety „Tommy” nie zdołał zdobyć mistrzowskiego pasa na gali KSW Colosseum 2. Berserker przegrał z reprezentantem Octopusa po technicznym nokaucie w piątej rundzie.

Teraz Romanowski jasno zaznaczył, że podpisał kontrakt na kolejny pojedynek. Wygląda na to, że Tommy nastawia się na kolejną wojnę w okrągłej klatce federacji KSW. Oto co zawodnik ze Stargardu napisał na instagramie:

„Datę walki znam karteczka podpisana. Teraz twoja kolej koleżko… Niech krew tryska po gębach.
Szykujcie się na trzęsienie ziemi.”

Wydaje się, że do grona potencjalnych rywali Romanowskiego należy zaliczyć Damiana Janikowskiego i jednego z dwójki Wyspiarzy Tom Breese i Scott Askham. Ewentualnie jeśli Tommy zdecyduje się na powrót do dywizji do 77 kilogramów to tam mógłby liczyć na potyczki z Igorem Michaliszynem czy Brianem Hooiem.

Gale federacji KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się, odbierz bonus i wypełnij pierwszy kupon korzystając z aktualnej promocji trzech zakładów bez ryzyka. Obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
8 miesięcy temu

Wydaje mi się że to może być kuberski