THE WAR 5 PPV KARTA WALK

The War 5 – karta walk. Kto walczy? Cena PPV

S
0
Opublikowano: 04 maja 2023

W piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice odbędzie się gala The War 5, na której dojdzie do brutalnych pojedynków. Denis Załęcki ponownie urządził turniej o wysoką nagrodę pieniężną, a do tego emocje zapewni pojedynek ekip 3vs3! Kto walczy na The War 5? Karta walk, walki, zawodnicy.

Federacja na dobre wryła się w pamięć wszystkich kibiców. Popularny freak fighter i uczestnik grupowych starć Denis Załęcki zgodnie z zapowiedzią nie czekał zbyt długo, by doprowadzić do kolejnej gali The War. Kto walczy na wydarzeniu? Pełną kartę walk znajdziecie poniżej!

The War 5 PPV: Kto walczy? Zawodnicy

Niestety z przyczyn niezależnych od organizatorów doszło do kilku roszad w minionych dniach. Na The War 5 pojawi się tymczasem zwycięzca turnieju WOTORE Dominik Owsiany. Weźmie on udział w 8-osobowym turnieju, w którym do zgarnięcia będzie aż 50 tysięcy złotych. Oprócz niego pojawi się także chociażby Szymon Sołtys, znany jako „Sołi”. Jak zawsze będzie mógł liczyć na gorący doping publiczności!

The War to jednak przede wszystkim walki grupowe. Na najbliższej gali Denis Załęcki postanowił doprowadzić do rewanżu za ostatnie, hitowe starcie MŁODE GLIWICE tym razem przed własną publicznością zmierzą się z JAMNIKAMI.

-> Oglądaj The War 5 na żywo! <-

Transmisja na żywo, stream online

Gala The War 5 odbędzie się już w ten piątek, 5 maja. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 w Małej Arenie Gliwice. Zainteresowani wciąż mogą nabyć bilet klikając w TEN LINK. Ci, którzy nie mają możliwości przyjazdu całość mogą obejrzeć w The War 5 PPV.

Cena PPV zaczyna się od 29.90 zł, a pakiet z tygodniowym zapisem wideo kosztuje 34,90 zł. Jak kupić dostęp? Wystarczy kliknąć w poniższy baner, a następnie podać imię, nazwisko, maila, numer telefonu oraz ustawić hasło. Dzięki temu będzie się się mogli później zalogować, by oglądać The War 5 PPV na żywo.

The War 5 – Karta walk

Poniżej rozpiska The War 5.

Turniej o 50 tys. zł:

  • Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
  • Dariusz „BUŁA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
  • Dominik OWSIANY (180 cm / 93 kg)
  • Mikołaj HOMA (194 cm / 114 kg)
  • Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg)
  • Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg)
  • Michał „MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg)

Walki grupowe:

  • 3 vs 3: MŁODE GLIWICE vs JAMNIKI
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments