THE WAR 5 TRANSMISJA, CENA PPV

The War 5: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

S
0
Opublikowano: 04 maja 2023

Już jutro, czyli w piątek 5 maja, czekają nas ogromne emocje na The War 5! Federacja tym razem trafiła do Gliwic, gdzie fani obejrzą zmagania turniejowe oraz brutalne grupowe walki. Gdzie oglądać The War 5? Transmisja na żywo, stream online. PPV The War 5 – Cena, jak kupić dostęp?

-> Oglądaj THE WAR 5! <-

The War 5: Gdzie oglądać?

Po raz piąty popularny freak fighter Denis Załęcki organizuje swoją galę, która cieszy się niemałym uznaniem. The War przyciąga fanów nie tylko świetną oprawą, lecz także znakomitymi pojedynkami. Federacja odeszła od walk na gołe pięści i zawodnicy biją się w małych rękawicach.

Zasady pozostają takie same: K1 z możliwością bicia łokciem i głową. Nie będzie parteru, co tylko doda smaczku kibicom ostrej bitki! Takich fighterów nie brakuje też w 8-osobowym turnieju. O 50 tysięcy zł powalczy między innymi Dominik Owsiany, który raz już udowodnił swoje umiejętności.

The War 5 to też naturalnie walki grupowe. Tym razem w starciu 3 vs 3 dojdzie do głośnego rewanżu z października. Młode Gliwice w mig rozbiły wówczas Jamniki, które teraz będą musiały zmierzyć się też z publicznością!

Transmisja, stream online

Gala The War 5 odbędzie się w Małej Arenie Gliwice już w ten piątek, 5 maja. Początek wydarzenia już o godzinie 20:00. Całość można zobaczyć na żywo, gdyż wciąż są dostępne ostatnie wejściówki. Transmisja live online dostępna będzie tylko w PPV. Wystarczy kliknąć poniższy baner!

The War 5 PPV: Cena, ile kosztuje i jak kupić?

Jak oglądać The War 5? Ci, którzy nie mogą pojawić się w Małej Arenie Gliwice 5 maja, galę mogą obejrzeć z domu. Wystarczy wykupić dostęp do transmisji. Ile kosztuje PPV The War 5? Jak wykupić? Wystarczy dosłownie minuta.

  1. Należy kliknąć – TUTAJ.
  2. Uzupełnić formularz swoimi danymi i zaakceptować regulamin.
  3. Dokonać płatności jednym z dostępnych sposobów (kod Blik, karta lub przelew).
  4. Gotowe!
  5. Transmisja The War 5 na żywo startuje w piątek o godzinie 20:00.

Bilety na galę

Wciąż dostępne są wejściówki na The War 5! Bilety na galę dostępne są w serwisie ebilet, a nabyć je możecie klikając w poniższy link. Cena zaczyna się od 100 zł, ale znaleźć też można krzesełka bliżej klatki.

-> Kup bilet na The War 5 <-

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments