ufc 283 teixeira vs. hill

Teixeira vs. Hill – intensywne spotkanie twarzą w twarz bohaterów walki wieczoru UFC 283 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2023

Dziś w Brazylii doszło do spotkania twarzą w twarz między Gloverem Teixeirą a Jamahalem Hillem. Zawodnicy stanęli oko w oko w Rio de Janeiro i choć intensywnie mierzyli się wzrokiem to na szczęście obeszło się bez rękoczynów. Teixeira i Hill zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 283. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

W walce wieczoru gali UFC 283 Glover Teixeira podejmie Jamahala Hilla. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Mistrzem tej dywizji był Jiri Prochazka jednak zwakował on mistrzowskie trofeum po odniesieniu ciężkiej kontuzji barku. Szansę na wywalczenie pasa mieli Jan Błachowicz Magomed Ankalaev jednak w ich pojedynku padł remis przez co żaden z fighterów nie zabrał pasa do „domu”.

Po kliknięciu w link możecie zobaczyć pełny odcinek odliczania do gali UFC 283, produkcja została doskonale zrealizowana, a fani tradycyjnie mogli zajrzeć za kulisy przygotowań zawodników do wydarzenia. Odliczanie do gali UFC 283: Teixeira vs. Hill, Figueiredo vs. Moreno 4 – pełny odcinek [VIDEO]

Poniżej natomiast możecie zobaczyć intensywne spotkanie twarzą w twarz.

Zostaw ocenę
0
0