ufc 283 Teixeira vs Hill

Odliczanie do gali UFC 283: Teixeira vs. Hill, Figueiredo vs. Moreno 4 – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 stycznia 2023

Organizacja UFC opublikowała pełny odcinek Odliczania do gali UFC 283. Kamerzyści pracujący dla najlepszej ligi MMA na świecie śledzili przygotowania głównych bohaterów wydarzenia. Zobaczcie jak do walk mistrzowskich przygotowywali się Glover Teixeira, Jamahal Hill, Deiveson Figueiredo oraz Brandon Moreno.

W walce wieczoru gali UFC 283 Glover Teixeira podejmie Jamahala Hilla. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Mistrzem tej dywizji był Jiri Prochazka jednak zwakował on mistrzowskie trofeum po odniesieniu ciężkiej kontuzji barku. Szansę na wywalczenie pasa mieli Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev jednak w ich pojedynku padł remis przez co żaden z fighterów nie zabrał pasa do „domu”.

W co-main evencie dojdzie do czwartego starcia między Deivesonem Figueiredo i Brandonem Moreno. Stawką tego pojedynku będzie oczywiście pas mistrzowski kategorii muszej. Na ten moment bilans w bezpośrednich starciach między zawodnikami jest remisowy, obaj fighterzy mają po jednym zwycięstwie, jednej porażce, a także w jednej z walk padł remis.

Dodatkową atrakcją dla fanów zebranych w Jeunesse Arena będzie pojedynek Gilberta Burnsa z Neilem Magnym. Wygrany tej walki będzie mógł marzyć o starciach o najwyższe cele z topowymi oponentami natomiast przegrany będzie musiał zapewne wykonać krok w tył i odbudować swoją pozycję w rankingu.

Odliczanie do gali UFC 283: Teixeira vs. Hill.

https://www.youtube.com/watch?v=6jBrq61oNKA

Gala UFC 283 odbędzie się 21 stycznia 2023 roku w Jeunesse Arena w Rio de Janeiro w Brazylii.

Zostaw ocenę
0
0