Jamahal Hill mistrz UFC się zapuścił

Tak wygląda mistrz UFC poza okresem startowym. Jamahal Hill mocno się zapuścił!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lipca 2023

Jamahal Hill, mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej mocno się zapuścił. Amerykanin wciąż oczekuja na informację na temat swojej pierwszej obrony mistrzowskiego pasa. Najwyraźniej wszystko to nie sprzyja utrzymaniu odpowiedniej formy, gdyż „Sweet Dreams” nabrał sporo masy i niestety nie mówimy tu o masie mięśniowej.

Jamahal Hill wywalczył pas mistrzowski na początku 2023 roku. Amerykanin w świetnym stylu pokonał Glovera Teixeirę. W ostatnich tygodniach Hill, a to przebąkiwał o oczekiwaniu na wygranego walki Błachowicz vs. Pereira, a to marudził, że UFC każe mu czekać na powrót do zdrowia Jiriego Prochazki.

Mistrz kategorii półciężkiej oczywiście pojawia się na sali treningowej jednak fani na platformie twitter wytknęli Hillowi, że tak nie powinien wyglądać topowy atleta i posiadacz mistrzowskiego pasa. Oczywiście wszyscy rozumieją okres roztrenowania jednak zwrócono uwagę, że w odróżnieniu od Jona Jonesa czy innych zawodników, którzy zwykle nabierają sporo masy mięśniowej Jamahal zalał się wodą i tłuszczem.

W sieci pojawia się coraz więcej zdjęć przedstawiających Hilla na ostatnich treningach:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments