szef pfl ujawnia termin debiutu francisa ngannou

Szef PFL ujawnia kiedy Francis Ngannou zadebiutuje w organizacji!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lutego 2024

Peter Murray szef PFL zdradził przybliżony termin debiutu Francisa Ngannou w klatce organizacji! Okazuje się, że do walki Kameruńczyka dojdzie szybciej niż fani się spodziewali.

Francis Ngannou to były mistrz organizacji UFC, który postanowił nie przedłużać kontraktu i rozważyć inne, lepsze opcje. Kameruńczyk związał się kontraktem z PFL, czyli jedyną organizacją, która umożliwiła mu łączenie startów w boksie z walkami w MMA.

Peter Murray szef organizacji PFL ujawnił nowe informacje na temat tego kiedy należy się spodziewać debiutu Francisa Ngannou w SmartCage.

– Będziemy mieli kolejną galę PPV w drugiej połowie tego roku, najprawdopodobniej w okresie wakacyjnym. To właśnie wtedy spodziewamy się debiutu Francisa w klatce PFL.

Murray wypowiedział się także na temat zbliżającej się walki Joshua vs. Ngannou, do której dojdzie 8 marca.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani walką Francisa z Anthonym. Myślę, że ludzie nie powinni przekreślać szans Francisa Ngannou w tym starciu.

Zapytany o to kto będzie rywalem Francisa Ngannou w debiucie w organizacji PFL, Murray przekazał:

– Szczegóły poznacie 24 lutego w trakcie gali PFL vs. Bellator w Rijadzie.

Należy się zatem spodziewać, że rywalem Ngannou będzie zwycięzca walki Ferreira vs. Bader, która odbędzie się właśnie na pierwszej gali PFL vs. Bellator. Ewentualnie organizacja pozyskała jakieś inne duże nazwisko i ten transfer zostanie ogłoszony w trakcie wydarzenia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments