Szef organizacji GROMDA potwierdza title-shota

Szef organizacji GROMDA potwierdza title-shota: „Jeśli wygra na GROMDA 14 to następną walkę stoczy o pas!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

Na gali GROMDA 14 dojdzie do niesamowitej potyczki Łukasza Parobca z Lukiem Atkinem. Walka GOAT’a z Loose Cannonem zapowiada się niezwykle elektryzująco. Szef organizacji GROMDA zapewnił, że jeśli Parobiec zanotuje zwycięstwo to otrzyma title-shota.

Mateusz Kubiszyn w wywiadzie wskazał potencjalnych rywali, z którymi może się zmierzyć w najbliższej przyszłości. „Don Diego” powiedział kto znajduje się na szczycie listy. Wypowiedź Kubiszyna znajdziecie tutaj. Don Diego przed galą GROMDA 14!

Przed galą GROMDA 14: Prawo Ulicy nasz reporter Jaru Świątek złapał zapracowanego szefa organizacji GROMDA i przeprowadził z nim rozmowę na temat dzisiejszej gali oraz przyszłych wydarzeń i zestawień.

Szef organizacji GROMDA potwierdza title-shota:

Mariusz Grabowski, właściciel organizacji GROMDA w swoich słowach zapewnił, że Łukasz Parobiec otrzyma szansę walki o pas mistrzowski jeśli pokona Luke’a Atkina.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

Chciałbym żeby ten „Cannon” i dlatego go sprowadzamy, miał 3 pasy, dużo nokautów, żeby ktoś postawił opór Parobcowi. Ostatnia walka Parobca to ten zawodnik, który walczył, też miał być całkiem niezły i przewrócił się od podmuchu wiatru. „Cannon” na papierze jest niezły, a zobaczymy, co jutro pokaże. Ja nie wiem, czy on się nie wystraszy. Ja też muszę wyłonić zawodnika dla „Don Diego”, żeby tego pasa bronił. Pierwszym zawodnikiem, który przychodzi mi do głowy jest Parobiec. Mam nadzieję, że jutro, jeśli będzie ta walka i „Cannon” postawi choć trochę oporu i Parobiec wygra, to następną walkę walczy o pas.

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments