Don Diego przed GROMDA 14 Kubiszyn wskazał

Don Diego przed galą GROMDA 14! Mateusz Kubiszyn wskazał potencjalnych rywali! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

Mateusz Kubiszyn udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu przed galą GROMDA 14. Zobaczcie co Don Diego powiedział przed dzisiejszym wydarzeniem. Z kim w przyszłości zmierzy się mistrz organizacji GROMDA?

Mateusz Kubiszyn to mistrz organizacji GROMDA, który w wielkim finale pokonał Bartłomieja Domalika. Don Diego po wygranej z Balboą oczekuje na rozstrzygnięcie na gali GROMDA 14: Prawo Ulicy. Dzisiejsza gala może wyłonić zawodnika, z którym w przyszłości zmierzy się Kubiszyn. O kim mowa?

Kubiszyn wypowiedział się na temat potencjalnych oponentów i wskazał kilku zawodników, z którymi może wkrótce zawalczyć. Wymienił także zawodników, których uważa za faworytów w walkach, które odbędą się na gali GROMDA 14.

Mateusz Don Diego Kubiszyn przed galą GROMDA 14

Mateusz Don Diego Kubiszyn przed galą GROMDA 14: Prawo Ulicy! Zobaczcie co mistrz organizacji GROMDA powiedział przed dzisiejszym wydarzeniem!

„Już wcześniej było zestawienia mnie z Goatem, ale teraz powiedzmy jest jego taki kluczowy sprawdzian i jak wygra to myślę, że lecimy z tematem. Inni? Myślę, że Reksio, kibicuję mu bardzo mocno w walce z Vasylem. No sam Vasyl też z nim miałem bardzo trudną walkę no i oczywiście Balboa, ale tutaj nawet nie trzeba tego komentować.”

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments