szef hybrid mma cel na ten rok to miejsce w top 3 federacji w polsce

Szef Hybrid MMA: „Cel na ten rok to miejsce w TOP 3 federacji w Polsce”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 kwietnia 2024

Szef Hybrid MMA udzielił wywiadu, w którym zapowiedział ambitne plany swojej organizacji. HYBRID chce wskoczyć do grona czołowych polskich organizacji MMA.

20 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się gala HYBRID MMA 4, na której w walce wieczoru zaprezentuje się Michał Andryszak. Zawodnik ANKOS MMA zmierzy się z doświadzczonym Brazylijczykiem Dirleiem Broenstrupem. Bilety na to wydarzenie są dostępne tutaj.

W ostatnich dniach odbyła się konferencja prasowa przed tym wydarzeniem. W trakcie konferencji zaprezentowano uczestników walk, a tuż po niej odbyły się pierwsze face-offy.

Mikołaj Kołacki, prezes organizacji HYBRID MMA udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy szef tej stosunkowo „nowej” na polskim rynku MMA organizacji zdradził ambitne plany i cele na ten rok jak i na kolejne lata.

Cel na ten rok, żeby być trzecią, maksymalnie czwartą federacją w Polsce, oczywiście mówimy o sporcie. Jeśli freaki, to jest topka trzech, nasza czwarta pewnie, bo nie ma większej konkurencji. Dla nas cel to trzecia-czwarta federacja w Polsce. Do końca przyszłego roku TOP 2 za KSW. Wiadomo, KSW jest poza zasięgiem. FEN i Babilon jesteśmy spokojnie w stanie prześcignąć. Oni ciągle robią to samo, nie idą do przodu. Jesteśmy w stanie budować wydarzenia na poziomie KSW i wyższym.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments