stephen thompson krytykuje ufc colby covington

Stephen Thompson krytykuje UFC za podejmowane decyzje: „Dla mnie to szalone, że ten gość walczy o pas trzeci raz…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 września 2023

Stephen Thompson udzielił wywiadu Jamesowi Lynchowi. W trakcie rozmowy zawodnik kategorii półśredniej wyraził swoje niezadowolenie z faktu, że Colby Covington otrzymał trzecią szansę walki o pas mistrzowski UFC.

Stephen Thompson powróci do octagonu UFC na grudniowej gali UFC 296 w Las Vegas. Doskonały striker zmierzy się podczas tego eventu z niepokonanym Kazachem Shavkatem Rakhmonovem. Thompson udzielił długiego wywiadu Jamesowi Lynchowi.

W trakcie rozmowy z dziennikarzem portalu MiddleEasy Thompson mocno skrytykował UFC za podejmowane decyzje. Amerykanin nie uważa, że Colby Covington zasługuje na trzecią szansę stoczenia pojedynku rangi mistrzowskiej.

„Dla mnie to szalone, że ten gość walczy o pas po raz trzeci. To nie ma żadnego sensu. Jest wielu zawodników, którzy bardziej zasługują na stoczenie pojedynku mistrzowskiego niż Colby Covington. Na kogo stawiam? Oczywiście na Leona, Colby jest przecież nawet mniejszy od Usmana, a widzieliśmy co Edwards zrobił z Kamaru. Myślę, że Leon wybroni próby sprowadzeń, utrzyma walkę na nogach i porozbija Covingtona. Jedyną szansą Colby’ego byłoby gdyby z jakiegoś powodu Leon nie zrobił dobrej formy. Colby jest nieustępliwy i zawsze jest dobrze przygotowany do walk pod względem fizycznym.”

W sobotę 7 października odbędzie się gala UFC Vegas 80, z której transmisja online będzie dostępna na eFortuna.pl. By uzyskać dostęp do darmowej transmisji z wydarzenia wystarczy się zarejestrować, odebrać bonus oraz wypełnić pierwszy kupon. Oglądaj gale UFC za darmo tutaj.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments