Alex Volkanovski vs Conor McGregor ufc

Starcie mistrzów wagi piórkowej UFC? Volkanovski proponuje walkę McGregorowi na hitowej gali!

S
0
Opublikowano: 11 września 2023

Mistrz wagi piórkowej UFC Alexander Volkanovski odpowiedział na niedawny wpis Conora McGregora. Irlandczyk podważył pozycję nr 1 Australijczyka na liście pound for pound.

-> Oglądaj gale UFC w całości na żywo

Wciąż nie wiadomo, kiedy McGregor powróci do oktagonu. Kolejną walkę miał stoczyć w grudniu, lecz nie złożył na czas próbki do Agencji Antydopingowej. Pewne jest jedno – jeśli „The Notorious” wróci, to na pewno znajdzie się w rozpisce hitowej gali i przeciwko topowemu rywalowi.

Volkanovski już kiedyś sugerował, że byłby chętny na starcie z Irlandczykiem. Conor przed laty występował w kategorii, w której obecnie dzieli i rządzi Australijczyk.

„Był mistrzem, a ja pokonywałem swoich poprzedników: Aldo, Maxa. Został Conor, więc to by miało sens. Oczywiście, to byłaby wymarzona walka i mógłbym się pochwalić, że pokonałem wszystkich poprzednich mistrzów. Wiązałoby się to też z wielką wypłatą, a ten cały cyrk na konferencjach byłby świetny.”

Conor McGregor wczoraj wbił kolejną szpilkę w „The Greata”. Alex jest numerem 1 w rankingu bez podziału na kategorie wagowe, co zdaniem „The Notoriousa” jest żartem.

„To jakieś jaja, nie ma opcji, że ta parówa Volkanovski jest numerem 1 P4P. Szybko go kończę, 100% celności. Łatwo go trafić, łatwo go naruszyć. Podoba mi się, że dzierży pas, powinniśmy stoczyć walkę GOAT-ów wagi piórkowej, żeby skończyć debatę, kto jest najlepszy.”

Volkanovski szybko odpowiedział Irlandczykowi. Natychmiast też zaproponował konkretną datę – jeden z najważniejszych eventów ostatnich lat, galę UFC 300.

„The Notorious, zróbmy to na UFC 300”

„The Greata” najprawdopodobniej czeka teraz obrona przeciwko Ilii Topurii. Panowie spotkali się już na szybkim face to face po ostatniej wygranej Volkanovskiego.

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – transmisja i stream

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 17 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 17 września.

-> Odbierz bonusy na Noche UFC i oglądaj za darmo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments